2733
2739
عنوان

احتمال خطای بی بی چک

2517 بازدید | 30 پست

دوستان سلام 

من امروز موعدمه. دم صبح یه بی بی چک امتحان کردم یه خط افتاد. یکی دو دقیقه هم بیشتر صبر نکردم زود انداختمش دور. صبح باز رفتم نگاش کردم دیدم دوتا خط خیلی خیلی پررنگ و واضح افتاده. به نظرتون باردارم یا خطا بوده؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740
کو عکسش.ایشالا بارداری

عزیزم گذاشتم عکسشو. ولی من نمیدونم چند دقیقه گذشت تا دوتا خط انداخت. خیلی زود ناامید شدم و انداختم دور. شنیدم جواب بی بی چک بعد از 10 دقیقه نامعتبره

عکسشو گذاشتم عزیزم ولی من نمیدونم دوتا خط بعد از چند دقیقه افتاده چون من زود ناامید شدم و انداختم دو ...

عزیزم ده دقیقه نه، فقط پنج دقیقه قابل اعتماده، بیبی چکت منفی بوده

ولی ممکنه باردار باشی ولی لقاح دیر انجام شده باشه و بیبی نشون نده

صبر کنید دو سه روز بچذره بعد بیبی بزنید، یا اگ احتمال بارداری میدید ی ازمایش تیتر بتا بدید

خدا جونم من پول نمیخوام، آرامش میخوام، میدونم باعث و بانی ب هم خوردن آرامشم خودمم، میدونم تو خیلی خواستی جلومو بگیری و من هی اصرار کردم، ولی تو بزرگی، خدایی، ببخش و کمکم کن. یه صلوات برای آرامش داشتنم میفرستید؟
عزیزم ده دقیقه نه، فقط پنج دقیقه قابل اعتماده، بیبی چکت منفی بوده ولی ممکنه باردار باشی ولی لقاح دی ...

خودم هم همین فکر رو میکنم ولی ماه های پیش بی بی چکم هرچقد هم ک میموند هیچ وقت از منفی به مثبت تغییر نمیکرد

خودم هم همین فکر رو میکنم ولی ماه های پیش بی بی چکم هرچقد هم ک میموند هیچ وقت از منفی به مثبت تغییر ...

اگ خیلی مشکوکی یکی دیگ بخر و پنج دقیقه صبر کن

بعد از پنج دقیقه چ مثبت چ منفی دیگ ب درد نمیخوره

خدا جونم من پول نمیخوام، آرامش میخوام، میدونم باعث و بانی ب هم خوردن آرامشم خودمم، میدونم تو خیلی خواستی جلومو بگیری و من هی اصرار کردم، ولی تو بزرگی، خدایی، ببخش و کمکم کن. یه صلوات برای آرامش داشتنم میفرستید؟
2706