2733
2734
عنوان

انقدر بدم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 902 بازدید | 72 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی عزیزم

منکه پوست کلفت شدم 

سر ظهر با شوهرم خواب خوابیم 

یه دفعه زنگ میزنن میرم میبینم خواهرشوهرم دماغشو چسبونده به آیفن منم درو باز کن 

همیشه جمعه ها اینجان 

سرزده میان منم هیچی درست نمیکنم املت و نیمرو ...

حقشه یه زنگ بزن منم احترام بزارم 😂😂😂

خوشگلی یک خانم به:شعور شخصیت حیا  و  طرز حرف زدنشه ...بقیه ش با یه دستمال مرطوب پاک میشه...

👏👏👏👏اگه کسی شعور داشته باشه تو این اوضاع اقتصادی هیچ وقت به خودش اجازه نمیده سرزده جایی بره

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
2728
زن و شوهری شاید لختیم. والا. عمق فاجعه رو گفتما

عزیزم حمله که نکردن در زدن تا درو باز کنی شما لباستم بپوش😂

تنها پیشرفتی که در سال 97 داشتم اینه که یکسال به عمرم اضافه شده !برنامم برای سال 98 هم همینه😅😅😅
2740
مگه هنوز منقرض نشدن اینجور آدمای بی ملاحظه😣😒

نه چنتایی هستن هنوز اینا تو شرایط آزمایشگاهی تکثیر میشن  

برای تسلط بر یک ملت اقلیتی خائن و اکثریتی نادان لازم است.  
خونه من که اومدن، قبلش زنه زنگ زد گفت سلام. خونه ای.؟ چخبر؟  گفتم آره. سلامتی.  گفت دور ...

😂😂😂

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"

محل نزار  

چیزی پرسیدن بگو 

کاش یه زنگ بزنید بعد تشریف بیارید ما قرار بود بریم جایی

حالشون جا بیاد😂

خوشگلی یک خانم به:شعور شخصیت حیا  و  طرز حرف زدنشه ...بقیه ش با یه دستمال مرطوب پاک میشه...