2737
2734
عنوان

انقدر بدم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 902 بازدید | 72 پست
خونه من که اومدن، قبلش زنه زنگ زد گفت سلام. خونه ای.؟ چخبر؟  گفتم آره. سلامتی.  گفت دور ...

عجب آدمی بوده مث اینکه خیلی تو کف بوده بیاد خونت😒که از راه مچ گیری وارد عمل شده😊😂

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خونه من که اومدن، قبلش زنه زنگ زد گفت سلام. خونه ای.؟ چخبر؟  گفتم آره. سلامتی.  گفت دور ...

چه مهمونا با استراتژی حمله میکنن 😂😂😂😂

خوشگلی یک خانم به:شعور شخصیت حیا  و  طرز حرف زدنشه ...بقیه ش با یه دستمال مرطوب پاک میشه...
2728

تو روحت      

برای تسلط بر یک ملت اقلیتی خائن و اکثریتی نادان لازم است.  
نه میرن. اومدن عروسی برادرم و تبریک بگن   !

تلفنی تبریک میگفتن😠

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
2740
حالا که اومدن . مهمون نوازی کنید

آره عزیزم  اون که صد در صد ولی تو ذهنم دارم خفشون میکنم    

نه میرن. اومدن عروسی برادرم و تبریک بگن   !

شما مجردی عزیزم اره😊

بمون توی اتاق ولشون کن

خوشگلی یک خانم به:شعور شخصیت حیا  و  طرز حرف زدنشه ...بقیه ش با یه دستمال مرطوب پاک میشه...
عجب آدمی بوده مث اینکه خیلی تو کف بوده بیاد خونت😒که از راه مچ گیری وارد عمل شده😊😂

میدونی خیلی زنه فوضوله و حسرت زندگی منو میخوره. حالا خودش زندگیش خوبه ها. میخاد بیاد خونم فوضولییییییی

اللهالصمد
محل نزار   چیزی پرسیدن بگو  کاش یه زنگ بزنید بعد تشریف بیارید ما قرار بود بریم جایی حال ...

زبونم مو در آورد از بس گفتم. از یه گوش میشنون از اون یکی میفرستن بره!

من از اون دوستم و شوهرش که سرزده آمدن دم در و خاستن مچ گیری کنن انقد متنفررررررر شدم. 

شیفت دیلتشون کن!  

الهی عزیزم منکه پوست کلفت شدم  سر ظهر با شوهرم خواب خوابیم  یه دفعه زنگ میزنن میرم میبی ...

باید زنگ بزنن اولش اطلاع بدن نمیدونم این جمله به چه زبونیه ولی کمتر کسی متوجه میشه

بیچاره با شوهرم تندتند لباس میپوشیدیم و آثار جرم را جمع میکردیم. طول کشید تا در را باز کردیم. زشت بو ...

اره میدونم چی میگی من خودم بدتر از اینو داشتم البته هنوز خونه خودمون نبودیم 

تنها پیشرفتی که در سال 97 داشتم اینه که یکسال به عمرم اضافه شده !برنامم برای سال 98 هم همینه😅😅😅