2737
2739
عنوان

انقدر بدم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 902 بازدید | 72 پست
ماعادت داريم  هميشه اينطوري ميان  بابام ميگ قهوه خونه قنبره اينجا😂😂😂😂😂 بدي مهموناي ...

عزیزم. مهمونای ما هم بعضی وقتا اومدنی درخواستای خیلی های کلاسی دارن   حالا اینایی که اومدن خوبن

برای تسلط بر یک ملت اقلیتی خائن و اکثریتی نادان لازم است.  
       عزیزم. مهمونای ما هم بعضی وقتا اومدنی درخواستای خیلی های کلاسی دارن ...

حالا خوبه تو نشستي تو اتاقت مامان من ميشينه چِفت مهمون من و خواهرم بايد اينور انور بدوييم😂

هـاوا باس نـا جاوان ماردانا ساردِ🥶🥶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره منم همیشه خونم بهم ریختس پره اسباب بازیه😂😂😂ابرو نمونده برام

میدونی من عادت کردم به اینکه وسایل مدرسه و کیف و لباس همه جا پخش و پلا باشه و گیر نمیدم به کسی ولی مهمون دیگه متوجه نیس که

موافقم....منكه يبار يه لشكر مهمون سرزده ساعت ٨ شب واس شام اومدن خونمون.شوهرم مجبور شد بره ميوه و غذا ...

آخی  خب خیلی خیلی بده  . چرا یه کاری میکنن هم میزبان ناراحت بشه هم خودشون معذب و شرمنده بشن؟! نکنین آقا نکنین از این کارا  

2728
ماعادت داريم  هميشه اينطوري ميان  بابام ميگ قهوه خونه قنبره اينجا😂😂😂😂😂 بدي مهموناي ...

وای چه بد 😂😂

من با شوهرم هماهنگم 

املت میزارم 

اونم به خواهرش قشنگ سر سفره میگه 

اگه زنگ زده بودی خبر میدادی الان غذا ی خوب میخوردی

خواهره ش همیشه میگه نه ما زنگ نمیزنیم که زنت به دردسر نیوفته اذیت نشه

والا خیلی خره من خیلی سرزده بدم میاد 

بیشتر وقتام شبیه سمندونم اینا میان لباسامم نگم بهتره😃😂😂😂

خوشگلی یک خانم به:شعور شخصیت حیا  و  طرز حرف زدنشه ...بقیه ش با یه دستمال مرطوب پاک میشه...
میدونی من عادت کردم به اینکه وسایل مدرسه و کیف و لباس همه جا پخش و پلا باشه و گیر نمیدم به کسی ولی م ...

اره دیگه منم از همین حرصم میگیره همشونم هی میگن خونه بچه دار همینه😒والا زنگ بزنن بگن همین نیس😐

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
2738
اره دیگه منم از همین حرصم میگیره همشونم هی میگن خونه بچه دار همینه😒والا زنگ بزنن بگن همین نیس😐

ایشششششششششش      

اونوقت بگو ن شما اطلاع بده من اذیت نمیشم اینجوری بیشتر اذیت میشم

من اصلا حرف نمیزنم باهاشون 😂😂😂

اینجارو نبین وراج م😂

از انگشت نبریده خون در میارن 

اصلا حرف نمیزنم زیاد باهاشون😊

خوشگلی یک خانم به:شعور شخصیت حیا  و  طرز حرف زدنشه ...بقیه ش با یه دستمال مرطوب پاک میشه...
حالا خوبه تو نشستي تو اتاقت مامان من ميشينه چِفت مهمون من و خواهرم بايد اينور انور بدوييم😂

آره من کسی بیاد آماده نباشم نمیرم اصلا