2733
2739

من حداقل چهارتا همسایه ازم خواستگاری کردن اما مامانم قبل از اینکه به من بگه همه رو رد کرد البته به دو دلیل یکی اینکه ۱۷،۱۸سالم بود دو اینکه به کلاس مامانم نمی خوردن البته یکیشون بعداً با دختر عمه ام ازدواج کرد ولی من نذاشتم بفهمه که...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو نمیخواد کاری کنی در واقع اگه کاری کنی پسره میره اگه اون واقعا میخوادت باید ی کاری کنه ، من ک شوهر ...

قبل از اینکه پسر خاله تون بیاد خواستگاری چه رفتار های مشکوکی ازش دیدید عزیزم که متوجه شدید دوستون داره؟

2728

همسایمونم تو کوچمون جوشکاری داشت بعد پسرش تو جوشکاری پدرش کار میکرد هردفعه ازدم مغازه اش رد میشدم خیلی نگام میکرد.حتی به مامانم گفته بودم ک میگف حتما به همه نگاه میکنه عادتشه هرکی رد شه نگاش کنه..که یه ماه بعد اینکه عقد کردم مادرش به مامانم گفته بود..مامانم میخندیدمیگف الکی پس نگات نمیکرده...

قبل از اینکه پسر خاله تون بیاد خواستگاری چه رفتار های مشکوکی ازش دیدید عزیزم که متوجه شدید دوستون دا ...

خانوادشون خیلی داشتن ب خانواده ما نزدیک میشدن وقتی میومدم تو کوچه ی لحظه روبرنمیگردوند البته بگم همینکه کنکور دادم یهو خواستگارا سرازیر شدن  

فک کن تو یکی دوماه چهار تا از فامیل بود یکی از غریبه بود یکی هم همسایه بود 

2738
چه کنکور پر خیر و برکتی 😁ایشالا خوشبخت بشی گلم

اره انگار همه منتظر بودن کنکورمو بدم بعد بیان   یکی هم دوست شوهرم بوداخه خالم هرسال اش نذری داره شوهرمم دوستشو دعوت میکنه اونم میاد اونجا منو میبینه بعد ب شوهرم ک البته فقط اون موقع پسرخالم بوده میگه دختر خالت نامزد نداره؟ اونم میگه اره داره بعد دعواشون میشه اینو خودم نمیدونستم بعدا برام تعریف کرد

2706