2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از من نه از خواهرم

مادرشون اومد و گفت که پسرش خواسته از دخترتون خواستگاری کنم

بعد با پسرشون ا مدن نه به عنوان خواستگاری به عنوان مراحل اولیه آشنایی بیشتر 

با نظارت پدر و مادر ما و ایشون هشت ماه رفت و آمد کردن بعد عقد کردن

2738

آره مامانش اومد با مامانم حرف زد بابامم خیلی محترمانه گفت غلط کردن  

یکم بابام بی اعصابه

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

نه  یه همسایه داشتیم سه تا پسر دم بخت داشت ولی همیشه من و مامانم با زن همسایه و دختراش دختر براشون پیدا میکردیم احساس خواهر برادری داشتیم به هم هنوزم ک هنوزه همینجوری هستیم حالا هممون متاهلیم

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
اره پسره منو بیرون دید رف به خونوادش گف خونوادش اومدن ولی جواب رد دادیم تقریبا چندتا همسایه اومدن بر ...

چرا شهرستان؟ برعکس من 😆😆

شانس نام مستعار خداست😍 انجا ک نمیخواهد امضایش پای داده هایش باشد💛💚💙

آره . داشتن روبروی ما خونه میساختن. منم رفتم با پسره دعواااا که چرا تا وسط کوچه مصالح ریختین ؟ داداشم نمیتونه ماشینشو بیاره داخل پارکینگ.

خوشش اومد و اومدن خواستگاری و جواب منفی دادم چون اخلاقمون فرق داشت. پنج سال خواستگارم بود اما هر بار یه جوری میشد که نشه ازدواج کنیم.

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم
2706