2733
2734
عنوان

چقدر انتظار سخته.....

| مشاهده متن کامل بحث + 1106 بازدید | 95 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلم گرفت .... یازهرا

یا زهرا هرکی منتظره دامنشو سبز کن خیلی سخته میدونم همتون چی میکشید .ناامیدم 

عزیز دل مامان پس کی میای .شاید خدا نخواد هیچ وقت من مامان بشم ولی فکرشم دیونم میکنه .یا ضامن اهو بطلب
2728
دارو مصرف نمیکنه؟ شنیدم خرنوپ خوبه

چرا یک سال تمام داروهای تقویتی خارجی استفاده کرد دکترش دید جواب نمیده گفت واریکوسلتو عمل کنم شاید بهتر شی متاسفانه بعد عمل خیلی ضعیف تر شده . طب سنتی رفتیم کلی دارو استفاده کرد هیچی جواب نداد . الانم شروع کردیم برای آی وی اف 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
من عشق باردازیم .لباس بارداری یه دونه دارم زرشکیه دوس دارم شکمم بزرگ بشه بپوشم برم خونه مامانم بعدش ...

عززیزم گریه میکنم با حرفات اخه میفهمم ک چی میگی😭😭😭

انتظار تو فقط مااااااله منه........افسوس از انتظار ک نداشتنت سهمممممه منه😢😢😢😢😢😢😢
چرا یک سال تمام داروهای تقویتی خارجی استفاده کرد دکترش دید جواب نمیده گفت واریکوسلتو عمل کنم شاید به ...

پناه برخدا انشاالله که نتیجه میگیریم 

🥀یه صلوات مهمون داداشم کنید🥀
2738
بچه نداري مگه اصلا؟ دلم گرفت از حرفات دختر 

نه ندارم برام دعا کنید سه ساله منتظرم 

عزیز دل مامان پس کی میای .شاید خدا نخواد هیچ وقت من مامان بشم ولی فکرشم دیونم میکنه .یا ضامن اهو بطلب
من از بلوغ یائسه شدم آمنوره ثانویه ام سرچ کن هایپوتالامیک

وای خدای من اینجاها ی حرفهایی میشنوم ک درد خودمو فراموش میکنم پس باید چیکار کنی . قبل ازدواج مشکلتو ب شوهرت گفتی

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
خب اين كه خيلي خوبه انجامش بده عزيزم با توكل بخدا

از عکس العمل شوهرم میترسم که قبول نکنه استرسای خودشم داره خانمی که قرار بود تخمک بده روز دکترم کنسل کرد بسختی یکی دیگه پیدا شد

عززیزم گریه میکنم با حرفات اخه میفهمم ک چی میگی😭😭😭

منم اشکام بند نمیاد .خداجونم دیگه طاقت ندارم شرایطم خیلی بده یه دلخوشی میخوام 

بچه ها بیاید در حق هم دعا کنیم 

من که شوهرم مشکل داره شاید صد بار واسه آزمایش من بکنه تو گور و در بیاره یکمم حق بهش میدم خب مرده

ناشکری نمیکنم ولی دیگه خستم

لطفا واسه تحقق رویاهام یه صلوات بفرستید❤❤❤
وای خدای من اینجاها ی حرفهایی میشنوم ک درد خودمو فراموش میکنم پس باید چیکار کنی . قبل ازدواج مشکلتو ...

اره عزیزم قبل عقد گفتم ولی خودمم جریان اهدایی و نمیدونستم فقط گفتم بچه دار نمیشم

ان شالله هممون بیایم خبر بارداریمونو بدیم تو همین تاپیک به حق شیر خواره امام حسین(ع)

انتظار تو فقط مااااااله منه........افسوس از انتظار ک نداشتنت سهمممممه منه😢😢😢😢😢😢😢
2706