2752
2734
عنوان

چقدر انتظار سخته.....

| مشاهده متن کامل بحث + 1106 بازدید | 95 پست
منم اشکام بند نمیاد .خداجونم دیگه طاقت ندارم شرایطم خیلی بده یه دلخوشی میخوام 

منم انقدر گریه میکنم به زور جواب میدم اینجا

لطفا واسه تحقق رویاهام یه صلوات بفرستید❤❤❤
ان شالله هممون بیایم خبر بارداریمونو بدیم تو همین تاپیک به حق شیر خواره امام حسین(ع)

انشالله

عزیز دل مامان پس کی میای .شاید خدا نخواد هیچ وقت من مامان بشم ولی فکرشم دیونم میکنه .یا ضامن اهو بطلب
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم انقدر گریه میکنم به زور جواب میدم اینجا

ایشالله مامان میشی جونم

عزیز دل مامان پس کی میای .شاید خدا نخواد هیچ وقت من مامان بشم ولی فکرشم دیونم میکنه .یا ضامن اهو بطلب
بچه ها بیاید در حق هم دعا کنیم  من که شوهرم مشکل داره شاید صد بار واسه آزمایش من بکنه تو گور و ...

شوهرم منم میگه دیگه اسم دکتر پیش من نمیاری .الان دوماهه دیگه نمیریم دکتر 

2731
منم اشکام بند نمیاد .خداجونم دیگه طاقت ندارم شرایطم خیلی بده یه دلخوشی میخوام 

شوهرم میگه کی میشه ی بچه تو خونمون راه برره وقتی این حرفارو میزنه دلم میخواد داااد بزنم. بخدا وقتی گریم میگیره ی ساعت باید گریه کنم دیگ حالم دسته خودم نیس

انتظار تو فقط مااااااله منه........افسوس از انتظار ک نداشتنت سهمممممه منه😢😢😢😢😢😢😢
اره عزیزم قبل عقد گفتم ولی خودمم جریان اهدایی و نمیدونستم فقط گفتم بچه دار نمیشم

ان شاء الله ک بچه دار میشی خواهرم . زمانی ک فهمیدم همسرم مشگل داره کارم فقط گریه بود و افسردگی گرفتم ی مدت میگفتم فقط ما این مشگلو داریم تا اینکه با نی نی سایت آشنا شدم دیدم امثال ما متاسفانه خیلی زیاده بخدا خودمو جمع کردم تقدیر ما هم همینه کاریش نمیسه کرد

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
شوهرم میگه کی میشه ی بچه تو خونمون راه برره وقتی این حرفارو میزنه دلم میخواد داااد بزنم. بخدا وقتی گ ...

آخی عزیزم .چقد شبیه ما حرف میزنید .

بچه ها احساس میکنم مردهایی ک مشگل دارن براشون خیلی سخت تره . چون شوهرمو میبینم از وقتی ک متوجه شده کلی از موهاش سفید شده باورتون میشه دیگه خنده از ته دل نداره هی ب من میگه زهرا تو ک عاشق بچه ای ب پای من نسوز شاید جواب نده شاید بچه دار نشیم برو پی زندگیت  برو ب آرزوت برسی مادر بشی با اشک میگه چون عاشق همیم . خیلی شکسته همسرم دلم براش کباب میشه 😢

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

خدایا تو به حسین قسم میدم 

اماحسین تو به حضرت علی اصغر قسم میدم دل همه منتظرا شاد کنه بعدم یه نگاهی به من بکنخ

آخی عزیزم .چقد شبیه ما حرف میزنید .

خیلی زندگیمون خوبه فقط همه غممون شده بچه. شوهر داغون شده از یطرف خرج دکترها ازی طرف مشکلمون

انتظار تو فقط مااااااله منه........افسوس از انتظار ک نداشتنت سهمممممه منه😢😢😢😢😢😢😢
بچه ها احساس میکنم مردهایی ک مشگل دارن براشون خیلی سخت تره . چون شوهرمو میبینم از وقتی ک متوجه شده ک ...

وقیقا ماهم از زمانی که فهمیدیم شوهرم موهاش سفید شده جوری رفتار میکنه که واقعا حس میکنم کمرش شکسته

بچه ها احساس میکنم مردهایی ک مشگل دارن براشون خیلی سخت تره . چون شوهرمو میبینم از وقتی ک متوجه شده ک ...

دقیقا همسرمنم اینجوریه شده خیلی شکستع شده همش میشینه میگه شانس ندارم خدا منو دوس نداره چرا من .خیلی دلداریش میدم .ولی خیلی داغونه .چندشب پیش میگفت نمیدونی تو دلم چه خبره

بچه ها کسی از دوستان یا آشناها کسی تو بیمارستان صارم آی وی اف انجام داده . ب ما دکتر همسرم معرفی کرد و رفتیم پرونده بستیم 

دوستان الان كه دل شكسته ايد و چشماتون باراني دستاتونو بگيريد بالا و خدارو بحق اين آيه سوره انبيا قسم بدين: رب لا تذرني فردا وانت خير الوارثين

خدايا مرا يكه و تنها يعني بي فرزند نگذار وهمانا تو بهترين وارثاني ..

حضرت زكريا در پيري و همسرش پيرزني بود باهمين دعا بدرگاه خداي مهربان بچه دار شدند 

از رحنت خدا هرگز نااميد نشيد