2733
2734
عنوان

چقدر انتظار سخته.....

| مشاهده متن کامل بحث + 1095 بازدید | 95 پست
الان میخوام بکارم که واسه خودم مشکل پیش اومد یه کیست هموراژیک دارم باید آب بشه

صبحا ناشتا  و شب قبل خواب سیاهدانه نیم کوب و عسل بخور و ترکیب فراسیون و کامبوجا دقیقا دوبار با همینا کیست هموراژیک ۴ و نیم سانیمو توی یک هفته اب کردم

کار دلم به جان رسد کارد به استخوان رسد ناله کنم بگویدم دم مزن و بیان مکن....
صبحا ناشتا  و شب قبل خواب سیاهدانه نیم کوب و عسل بخور و ترکیب فراسیون و کامبوجا دقیقا دوبار با ...

خودت آفرین میشه دقیق توصیح بدی

لطفا واسه تحقق رویاهام یه صلوات بفرستید❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صبحا ناشتا  و شب قبل خواب سیاهدانه نیم کوب و عسل بخور و ترکیب فراسیون و کامبوجا دقیقا دوبار با ...

فراسیون و کامبوجا از کجا باید بگیرم

امیدوارم ب آرزوت برسی ولی تروخدا تو این روزا که بچه نداری هم از زندگیت لذت ببر

قرار نیست همش انتظار وغصه وماتم باشه

یهو بچه دارمیشی بچه همه وقت وانرژیتو میگیره ی بازاذ درست وحسابی نمیتونی بری هی ب گذشته غکر نیکنی وافسوس میخوریاااا

از همین لحظه لذت ببر

غصه بخوری یا نخوری بلاخره اگه قسمتت باشه بچه دارمیشی

گرمسلمان گرمسیحی گریهود،،،آدمی باشید،مذهب هرچه بود
2731
فراسیون و کامبوجا از کجا باید بگیرم

از عطاری نصف استکان از هرکدوم باهم قاطی کن بعد صبحانه و قبل شام بخور و یک قاشق غذاخوری سیاهدانه رو نیم کوب کن و بلافاصله با سه قاشق عسل قاطی کن و روزی یک قاشق مرباخوری صبح ناشتا ازش بخور منکه دوبار سر یک هفته کیستم با همین داروها رفع شد

کار دلم به جان رسد کارد به استخوان رسد ناله کنم بگویدم دم مزن و بیان مکن....
از عطاری نصف استکان از هرکدوم باهم قاطی کن بعد صبحانه و قبل شام بخور و یک قاشق غذاخوری سیاهدانه رو ن ...

خیلی ممنون از راهنماییت عزیزم