2733
2734
عنوان

چقدر انتظار سخته.....

| مشاهده متن کامل بحث + 1095 بازدید | 95 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این استرس وناامیدی را 3سال تجربه کروم هرشب موقع خواب می گفتم خدایا چی می شه الان یک کوچولو پیشم خواب ...

ممنونم 😢😢

لطفا واسه تحقق رویاهام یه صلوات بفرستید❤❤❤
2728

[9QUOTE=77037966]این استرس وناامیدی را 3سال تجربه کروم هرشب موقع خواب می گفتم خدایا چی می شه الان یک کوچولو پیشم خواب ...[/QUOTE]

ممنونم 😢😢

ای وی اف و...انجام دادین

هیچ تخمکی ندارم باید اهدایی بگیرم الان از شهرستان اومدم درمان تهران شوهرم موضوع اهدایی و نمیدونه ولی کاراشو دارم با کمک دوستام انجام میدم

🥀یه صلوات مهمون داداشم کنید🥀
چقد درکت میکنم بعضی وقتا ی بچه میبینم دلم پرمیکشه فقط برا ی لحظه بغلش کنم

من عشق باردازیم .لباس بارداری یه دونه دارم زرشکیه دوس دارم شکمم بزرگ بشه بپوشم برم خونه مامانم بعدش منو ببینه ذوق کنه دیگه غصه نخوره  ..دوس دارم وقتی زایمان کردم شوهرم با یه دسته گل بزرگ بیاد تو اون خندهای قشنگشو ببینم .خیلی وقته از ته دل نخندیدم .بچه ها نخندید بهم رویای هرشبمه .

عزیز دل مامان پس کی میای .شاید خدا نخواد هیچ وقت من مامان بشم ولی فکرشم دیونم میکنه .یا ضامن اهو بطلب
مشکلتون بگید خانوما

اسپرم و حرکت اسپرم شوهرم خیلی ضعیفه ماه ب ماه هم ک آز میده ضعیف تر میشه 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2738
هیچ تخمکی ندارم باید اهدایی بگیرم الان از شهرستان اومدم درمان تهران شوهرم موضوع اهدایی و نمیدونه ولی ...

برای هزینه هاش چی اخه فک کنم گرونه؟؟؟

انتظار تو فقط مااااااله منه........افسوس از انتظار ک نداشتنت سهمممممه منه😢😢😢😢😢😢😢
منم ی زمانی همینا میگفتم ومیگم ولی حال دلم ی چیز دیگس

بازم نااميد نباش دلت روشن باشه كه خدا بهت بچه ميده  بخدا خيلى كسا با وجود بچه مشكلات حل نشدنى دارن وميگن كاش تو اين اوضاع بچه دار نميشديم هميشه دعا كن خدا به وقتش و هروقت خودش صلاح دونست  بهت به نى نى سالم بده وانشالله ميده 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
یائسگی زودرس 

مگه چند سالته

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
میشه درمورد میکرو توضیح بدی واینکه هزینش چقده

هزینش هر دفه با دارو 5 تومن 

یه سری دارو به خانم میدن و تخمکهاش توی اتاق عمل میکشن و با اسپرم مرد توی آزمایشگاه لقاح میدن و دوباره داخل رحم خانم قرار میدن توی اتاق عمل

2706