2733
2734
عنوان

چقدر انتظار سخته.....

| مشاهده متن کامل بحث + 1095 بازدید | 95 پست
شوهرم مشکل داره تعداد اسپرمش خیللللی کمه

ماهم مشکل داریم رفتیم توسه سال.انقده غصه خوردم لال شدم بخدا حرف زدنم نمیاد تو جمع هیچی نمیگم حتی یه کلمه

عزیز دل مامان پس کی میای .شاید خدا نخواد هیچ وقت من مامان بشم ولی فکرشم دیونم میکنه .یا ضامن اهو بطلب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شوهرم مشکل داره تعداد اسپرمش خیللللی کمه

این استرس وناامیدی را 3سال تجربه کروم هرشب موقع خواب می گفتم خدایا چی می شه الان یک کوچولو پیشم خوابیده باشه تاصبح خواب بچه می دیدم ولی امشب بعد اون همه انتظار پسرم کنارم خوابیده وصدای تک تک نفس کشیدنش را می شنوم وبا تمام وجود شکر خدامی کنم پس ناامید نباش خداخیلی بزرگ اگه لایق باشم برات دعا می کنم

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭

زندگى كه فقط بچه نيست به وقتش خدا ميده بايد بيخيال باشين نه اينكه بشينين تعداد سالهاى انتظار رو بشمارين از زندگى لذت ببرين 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖

چه میشه کرد خواست خداست فقط باید صبر کنیم حتما خدا هم ب ما بچه میده امیدوار باشید 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2740
قراره یکم دیگه میکرو شروع کنیم ولی دکترا خیلی امید بهم نمیدن

چرا ب ما هم امید زیاد ندادن ولی شروع کردیم 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2706