2733
2734
عنوان

حقیقت داره که ما یه زندگی قبلی داشتیم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1840 بازدید | 89 پست
یجوری جدابیت داره که ببینی چیه چجوریه کی درست میگه.واسه همین خیلی از نطریه پردازا زندگیشون مختل شد ی ...

ولی بلاخره سوالی هست که برای ذهن پیش میاد. به نظرم انسان نباید صرفا یه چیزی بهش گفتن درسته قبول کنه و طبق اون پیش بره

دقیقاا. من اعتیاد به فال گرفتن دارم...ولی همیشه با خودم میگم اراده ی خدا بالاتر از این هاست....و این ...

وا ، چرا بابد آموزش بدن بعد بگ انجام ندین ؟ یعنی سحر و جادو جهت چیز دیگه ای اومده و انسان از خط اصلی خارجش کرده ؟

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی بلاخره سوالی هست که برای ذهن پیش میاد. به نظرم انسان نباید صرفا یه چیزی بهش گفتن درسته قبول کنه ...

آفرین دقیقا 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
یکی از دوستام ک خیلی مطالعه دقیقی روی تناسخ داره میگه کمال یه سنی داره ک همه توش یکسانن مثلا همه ما ...

چه جالب.....پس اون عذاب بعد از خودکشی که قران و دین درموردش گفته چیه؟؟ البته بگم من به عذاب بعد از مرگ به اون صورت که میسوزیم اعتقاد ندارم چون ما جسمی نداریم که بسوزیم. فکر می کنم یه آتش درونی هست....

2731
ولی بلاخره سوالی هست که برای ذهن پیش میاد. به نظرم انسان نباید صرفا یه چیزی بهش گفتن درسته قبول کنه ...

این درسته ولی این چیزا دونستنش از درک انسان به دوره.انسان هم که منفعت طلبه و قبول نمیکنه تمام این مساعل حکمتی داره.فقط میگیم جرا اون داره من ندارم.کلا دنبال مادیاتیم.

انه...تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت...😍
وا ، چرا بابد آموزش بدن بعد بگ انجام ندین ؟ یعنی سحر و جادو جهت چیز دیگه ای اومده و انسان از خط اصلی ...

نه گفتن که ازش در زمینه منفی استفاده نکنید. و برای ابطال بعضی از طلسم ها نیاز بوده که خود راه و روشای طلسم آموزش داده بشه بهشون. به همین خاطر افرادی که میگن فال گرفتن و طلسم خرافات هست و وجود نداره به نظرم در اشتباهن

این درسته ولی این چیزا دونستنش از درک انسان به دوره.انسان هم که منفعت طلبه و قبول نمیکنه تمام این مس ...

دقیقا این مسئله مادیات نیست. مسئله روحیه که گذشته من چطور بوده... من قبل از زندگیم کجا بودم و چرا بعضی اتفاقات آشنا هستن

دقیقا این مسئله مادیات نیست. مسئله روحیه که گذشته من چطور بوده... من قبل از زندگیم کجا بودم و چرا بع ...

من اعتقاد ندارم که گذشته وجود داشتم.من فقط چیزی که تو قران هست رو قبول دارم.☺

انه...تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت...😍
2740
نه گفتن که ازش در زمینه منفی استفاده نکنید. و برای ابطال بعضی از طلسم ها نیاز بوده که خود راه و روشا ...

من به طلسم و این چیزا اعتقادی ندارم چون اینجوری که الان متوجه شدم زندگی ما تحت کنترل هست بعد یه نفر هم بشینه برامون طلسم درست کنه ، خب این که میشه قدرت بالاتر از خدا 

من به طلسم و این چیزا اعتقادی ندارم چون اینجوری که الان متوجه شدم زندگی ما تحت کنترل هست بعد یه نفر ...

خب تو قران هم همینو گفته گفته طلسم و دعا وجود داره اما اراده ی خدا از همه چیز بالاتره. واسا الان آیه اش رو پیدا میکنم

این درسته ولی این چیزا دونستنش از درک انسان به دوره.انسان هم که منفعت طلبه و قبول نمیکنه تمام این مس ...

چه ربطی داره به مادیات 

دقیقا این یه مسئله غیر مادیه 

😘واسم صلوات بفرستید😘
دقیقا این مسئله مادیات نیست. مسئله روحیه که گذشته من چطور بوده... من قبل از زندگیم کجا بودم و چرا بع ...

بعضی از چهره ها الکی الکی آشنان ، احساس خوب و مثبت نسبت به یه آدم غریبه خب اینا خیلی عجیب 

چه ربطی داره به مادیات  دقیقا این یه مسئله غیر مادیه

من فقط کنجکاو هستم همین 

خب تو قران هم همینو گفته گفته طلسم و دعا وجود داره اما اراده ی خدا از همه چیز بالاتره. واسا الان آیه ...

استغفروالله 

اگه اراده خدا بالا تره اونجایی ک یکی دیگریو طلسم میکنه ک بچش بمیره چرا خدا کاری نمیونه ؟ 

یعنی سرنوشت یه موجود دست به موحود دیگه میوفته ؟

واقعا من همیشه به این فک میکنم 😭😭😭😭😭

😘واسم صلوات بفرستید😘
2706