2733
2734
عنوان

حقیقت داره که ما یه زندگی قبلی داشتیم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1861 بازدید | 89 پست
دقیقا موضوع همینه....وقتی ما اتفاقات رو تو خواب میبینیم یعنی اینکه اختیاری نداریم و زندگی مارو به او ...

درسته چیزاییه ک منم شنیدم و موندم توش 

ولی خو الان واسم سواله 

روزی ک انسان خلق شد فرشتگان به خدا گفتند چرا دوباره میخوای روی زمین کساییو بیافرینی ک خون و خون ریزی کنن 

یعنی این تاریچ چند هزار ساله پیدایش انسان یه جور عروسک گردانیه 

یه جور فیلمه ک کراکتراش و دیالوگاش از قبل نوشته شده 

طبق اون همه دارن حرکت میکنن 

یه جورایی سرنوشت و اختیار باهم تناقض دارن 

من از هر کیم پرسیدم نتونستم متقاعد بشم 

خیلی دوست دارم به این اشوب تو ذهنم پایان بدم ولی خیلی ساله نتونستم

😘واسم صلوات بفرستید😘
یا همین موقعیت زمانی  چجوری بعضیا تو زمانی باید به دنیا بیان ک پر از کثافته و تو بدبختی بعضیا ...

برای منم همین عجیب خب چرا باید یه آدم فقیر ، فقر و انتخاب کنه در صورتی که زندگی فعلیشو قبلا زندگی کرده و میدونه چقدر آزار دهنده هست 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درسته چیزاییه ک منم شنیدم و موندم توش  ولی خو الان واسم سواله  روزی ک انسان خلق شد فرشتگ ...

خب با این اوصاف عقل و اختیار چیز بیهوده ای هست ، عقل و اختیار به جه دردم میخوره وقتی همه چیز از پیش تعیین شده هست ؟ 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
استارتر نباید به این چیزا زیاد فکر کرد و تحقیق کرد .اثرات منفی داره

نمیخوام بهش فکر کنم یا تو نخش برم ،فقط دوست دارم نظرات مردم رو بدونم 

برای منم همین عجیب خب چرا باید یه آدم فقیر ، فقر و انتخاب کنه در صورتی که زندگی فعلیشو قبلا زندگی کر ...

یکی از دوستام ک خیلی مطالعه دقیقی روی تناسخ داره میگه کمال یه سنی داره ک همه توش یکسانن مثلا همه ما ۵۰۰ سال عمر میکنیم اونی ک ۳۰ سالگی خود کشی میکنه  میمیره اگه ۵ سال از عمرش مونده باشه دوباره به دنیا میاد و ۵ سال عمر باقی موندشو میکنه‌ 

و همه تو این سال های زندگیشون هر نوع زندگیو تجربه میکنن 

یه جورایی شبیه فیلمای تخیلیه 

واقعا گنگم 

هر وقت‌ ک نمیخوام درگیرش شم باز یه چی میاد ک منو به یادش میندازه 

😘واسم صلوات بفرستید😘
یکی از دوستام ک خیلی مطالعه دقیقی روی تناسخ داره میگه کمال یه سنی داره ک همه توش یکسانن مثلا همه ما ...

فکر می کنم افرادی که خودکشی می کنند به شکل حیوان میان این دنیا زندگی می کنند ، اینجوری شنیدم

جذاب نمیشه دغدغه میشه واقعا نباید بهش فک کرد 

دغدغه که نه اما خب انسان حق داره کنجکاو بشه 

جذاب نمیشه دغدغه میشه واقعا نباید بهش فک کرد 

یجوری جدابیت داره که ببینی چیه چجوریه کی درست میگه.واسه همین خیلی از نطریه پردازا زندگیشون مختل شد یا مریص شدن

انه...تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت...😍
همون دیگه.کم کم واسه ادم جذاب میشه میری تو بحرش.

برام جالب هست ، اطلاعات خوبی به دست آوردم 

یجوری جدابیت داره که ببینی چیه چجوریه کی درست میگه.واسه همین خیلی از نطریه پردازا زندگیشون مختل شد ی ...

کنجکاوم   ذهنم خیلی فضوله دوست داره از همه چی سردربیاره 

خب با این اوصاف عقل و اختیار چیز بیهوده ای هست ، عقل و اختیار به جه دردم میخوره وقتی همه چیز از پیش ...

دقیقاا. من اعتیاد به فال گرفتن دارم...ولی همیشه با خودم میگم اراده ی خدا بالاتر از این هاست....و این هم بگک طبق روایات سرنوشت ها با دعا تغییر می کنن....و یعنی باز هم اینکه ما دعا می کنیم پیش بینی میشود؟؟؟ اینم بگم چندجا تو قران از طلسم ها گفته شده. من شروع کردم تفسیر و ترجمه قرانو میخونم و تا آیه 100 بقره رسیدم. اونجا درمورد دو فرشته بوده که مامور شدن به مردم راه و روش ابطال سحر رو یاد بدن اما مردم از این روش ها برای منافع خودشون استفاده کردن و قران عینا گفت که باعث دوری زن و شوهر از هم میشدن و در نهایت گفت اما اراده ی خدا از همه چیز بالاتر هست. و البته همسر حضرت سلیمان با طلسم مردند....

2706