2733
2739
عنوان

حقیقت داره که ما یه زندگی قبلی داشتیم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1840 بازدید | 89 پست
من اعتقاد ندارم که گذشته وجود داشتم.من فقط چیزی که تو قران هست رو قبول دارم.☺

خدایا منو ببخش 

ولی من یه سوال ازتون دارم 

طبق فرمایش قران 

شیطان از اتشه و بازم طبق همون تو اتش جهنم میسوزه 

مگه اتش اتشو میسوزونه ؟

😘واسم صلوات بفرستید😘
استغفروالله  اگه اراده خدا بالا تره اونجایی ک یکی دیگریو طلسم میکنه ک بچش بمیره چرا خدا کاری ن ...

منم همین نظر و دارم مگه ما عروسکیم که هر کی هر جور دلش خواست ما رو بچرخونه ؟

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وَإِذْ قَالَ رَبُّكَ لِلْمَلَٰٓئِكَةِ إِنِّى جَاعِلٌۭ فِى ٱلْأَرْضِ خَلِيفَةًۭ ۖ قَالُوٓا۟ أَتَجْعَلُ فِيهَا مَن يُفْسِدُ فِيهَا وَيَسْفِكُ ٱلدِّمَآءَ وَنَحْنُ نُسَبِّحُ بِحَمْدِكَ وَنُقَدِّسُ لَكَ ۖ قَالَ إِنِّىٓ أَعْلَمُ مَا لَا تَعْلَمُونَ۳۰(به خاطر بیاور) هنگامی را که پروردگارت به فرشتگان گفت: «من در روی زمین، جانشینی [= نماینده‌ای‌] قرار خواهم داد.» فرشتگان گفتند: «پروردگارا!» آیا کسی را در آن قرار می‌دهی که فساد و خونریزی کند؟! (زیرا موجودات زمینی دیگر، که قبل از این آدم وجود داشتند نیز، به فساد و خونریزی آلوده شدند. اگر هدف از آفرینش این انسان، عبادت است،) ما تسبیح و حمد تو را بجا می‌آوریم، و تو را تقدیس می‌کنیم.» پروردگار فرمود: «من حقایقی را می‌دانم که شما نمی‌دانید.»

این همون آیه هست که شما گفته بودی فرشته ها از خدا پرسیدن....

ٱلنَّاسَ ٱلسِّحْرَ وَمَآ أُنزِلَ عَلَى ٱلْمَلَكَيْنِ بِبَابِلَ هَٰرُوتَ وَمَٰرُوتَ ۚ وَمَا يُعَلِّمَانِ مِنْ أَحَدٍ حَتَّىٰ يَقُولَآ إِنَّمَا نَحْنُ فِتْنَةٌۭ فَلَا تَكْفُرْ ۖ فَيَتَعَلَّمُونَ مِنْهُمَا مَا يُفَرِّقُونَ بِهِۦ بَيْنَ ٱلْمَرْءِ وَزَوْجِهِۦ ۚ وَمَا هُم بِضَآرِّينَ بِهِۦ مِنْ أَحَدٍ إِلَّا بِإِذْنِ ٱللَّهِ ۚ وَيَتَعَلَّمُونَ مَا يَضُرُّهُمْ وَلَا يَنفَعُهُمْ ۚ وَلَقَدْ عَلِمُوا۟ لَمَنِ ٱشْتَرَىٰهُ مَا لَهُۥ فِى ٱلْءَاخِرَةِ مِنْ خَلَٰقٍۢ ۚ وَلَبِئْسَ مَا شَرَوْا۟ بِهِۦٓ أَنفُسَهُمْ ۚ لَوْ كَانُوا۟ يَعْلَمُونَ۱۰۲و (یهود) از آنچه شیاطین در عصر سلیمان بر مردم می‌خواندند پیروی کردند. سلیمان هرگز (دست به سحر نیالود؛ و) کافر نشد؛ ولی شیاطین کفر ورزیدند؛ و به مردم سحر آموختند. و (نیز یهود) از آنچه بر دو فرشته بابل «هاروت» و «ماروت»، نازل شد پیروی کردند. (آن دو، راه سحر کردن را، برای آشنایی با طرز ابطال آن، به مردم یاد می‌دادند. و) به هیچ کس چیزی یاد نمی‌دادند، مگر اینکه از پیش به او می‌گفتند: «ما وسیله آزمایشیم کافر نشو! (و از این تعلیمات، سوء استفاده نکن!)» ولی آنها از آن دو فرشته، مطالبی را می‌آموختند که بتوانند به وسیله آن، میان مرد و همسرش جدایی بیفکنند؛ ولی هیچ گاه نمی‌توانند بدون اجازه خداوند، به انسانی زیان برسانند. آنها قسمتهایی را فرامی‌گرفتند که به آنان زیان می‌رسانید و نفعی نمی‌داد. و مسلما می‌دانستند هر کسی خریدار این گونه متاع باشد، در آخرت بهره‌ای نخواهد داشت. و چه زشت و ناپسند بود آنچه خود را به آن فروختند، اگر می‌دانستند!!

2731
وَإِذْ قَالَ رَبُّكَ لِلْمَلَٰٓئِكَةِ إِنِّى جَاعِلٌۭ فِى ٱلْأَرْضِ خَلِيفَةًۭ ۖ قَالُوٓا۟ أَتَجْعَل ...

درسته ‌ک قدرتی بالا تر از قدرت خدا نیس 

پس اونی ک سحر میکنه یکی بمیره 

یعنی اون باعث مرگ اون یکی شده با سحر 

پس اینجوری ک این حرف نقض میشه 

مگر اینگه سرنوشت طرف این باشه ک بر اثر سحر و جادو بمیره

اخ اخ مغزم قاطی کرده داره دود میده بیرون 😭😭😭😭😭😭😭  

😘واسم صلوات بفرستید😘
خدایا منو ببخش  ولی من یه سوال ازتون دارم  طبق فرمایش قران  شیطان از اتشه و بازم ط ...

نه.من کلی دارم میگم اعتقاد ندارم که قبلا وجود داشتم.کاری به درست و غلط بودنش ندارم.دنبال قضییه تناسخ و اینام نیستم چون میدونم این یه ذره اعتقادمم به هم میریزه کلا زندگیم مختل میشه.خیلی هم برام اتفاق افتاده که یه صحنه برام تکرار بشه.

انه...تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت...😍
2740
نه.من کلی دارم میگم اعتقاد ندارم که قبلا وجود داشتم.کاری به درست و غلط بودنش ندارم.دنبال قضییه تناسخ ...

میدونی هنیشه میگم باید فکرتو خالی کنی و دنبال هیچی نری و اون اعتقاداتی ک از بچگی بهت یاد دادنو قبول کنی و وارد هیچی نشی 

چون درگیرش بشی کلا همه اعتقاداتت داغون میشه 

😘واسم صلوات بفرستید😘
درسته ‌ک قدرتی بالا تر از قدرت خدا نیس  پس اونی ک سحر میکنه یکی بمیره  یعنی اون باعث مرگ ...

دقیقااا...من جدا بدون سند حرف نمی زنم ولی همه ی اینا خیلی پیچیده هستن با هم....تو خود آیه گفته اون ها با این سحر ها بین زن و مرد جدایی مینداختن ولی بدون اجازه خدا کاری انجام نمیشه....یعنی خدا خودش این اراده رو داشته؟؟ تو سرنوشت این افراد این بوده که برن واسش طلسم بگیرن؟؟........... مثلا یه شخصی بود که دوستم گفته بود مادرشوهرش تقریبا ده سال پیش رفته بود و سفر مکه ای که اخیرا رفته بود رو همون ده سال پیش بهش گفته بود نه فقط داستان سفرو بلکه ریز ریز زندگیو و دعا و طلسم و اینا هم میداده. در جهت مثبت میداده....منم پارسال با این دوستم قرار گذاشتیم بریم پیش یارو....رفتیم و بهمون گفتن که دقیقااا همون وقتی که ما داشتیم میرفتیم دو روز قبلش اون آقا مریض شد......و به مرور مریضی بد تر شد تا اینکه بیمارستان بستری شد و چه بلاها که سرش نیومد. الان نمیدونم حتی زنده هست یا نه.....این یعنی سرنوشت من بوده؟؟؟ عایا این اراده خدا بوده؟؟؟ و جالب این بوده که اون آقا تو خواب دوستم اومده بود و بهش راهکار داده بود...

میدونی هنیشه میگم باید فکرتو خالی کنی و دنبال هیچی نری و اون اعتقاداتی ک از بچگی بهت یاد دادنو قبول ...

منم از اول همینو گفتم.شما گفتی نه و فلان...😀

انه...تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت...😍
2706