2733
2739

من هفت ماهه خونه پدریم هستم ومثل بچه ی آدم برای نفقه ومهریه اقدام کردم ولی شوهرم تااحضاریه رسیددستش هرروزجلوی درخونمون بودتوکوچه سروصداراه مینداخت وهمسایه هارومیکشوندبیرون جلوهمه به من تهمت رابطه نامشروع میزدتهدیدم میکردم من اینقدرمیترسیدم که دست وپام میلرزید،

مادروقفل میکردیم که داداشم باهاش درگیرنشه ودردسربشه به مامان باباش زنگ میزدیم که بیان دنبالش ولی محل نمیدادن به پلیس زنگ میزدیم خیلی دیرمیومدن یااصلانمیومدن ، سری آخرشوهرم اومدفحش های رکیک وناموسی میدادنتونستیم جلوی داداشموبگیریم باهم درگیرشدن وکاربه کلانتری ودادگاه کشید،اینجوریم شوهرم اروم نشدمیرفت محل کارخواهرم تهدیدش میکردکه زندگی اونم ازهم میپاشن بعدم بامامان باباش رفته بودن خونه پدرشوهرخواهرم ویه چیزایی روبه مانسبت داده بودن که شرمم میادبگم،به من که تهمت زنازدن اززبون خواهرمم حرفهایی درموردخانواده شوهرش زده بودن،مادرشوهرمن خیلی باسیاسته چنان مادرشوهرخواهرمو باسیاست خام کرده بودکه اوناهم باورکرده بودن حرفاشونو،البته مامتوجه شدیم ورفتیم خونه پدرشوهرخواهرم واونجامادرشوهرم تامارودیدچهره ی واقعیشونشون دادشروع کردبه فحاشی ودرگیری راه انداخت.

من کلایه دونه خواهرشوهردارم که تازه عقدکرده یعنی توفاصله ای که من خونه بابام بودم عقدکرده ومیدونم که بادوست پسرش ازدواج کرده،بابت اینکارخانواده شوهرم که رفتن زندگی خواهرموبه هم بزنن شوکه ام دلم میخوادکارشونوتلافی کنم ولی وجدان لعنتیم نمیذاره نظرشماچیه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای چه ادمایی 

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
2728

بهشون بگو اگه ادامه بدید منم زندگی دخترتونو به هم میزنم

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2740

نه تو اینکارو نکن رو دنده لج نندازشون

اینجور ادما هیچی براشون مهم نیست میبینی بلایی سرت میارن

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2706