2733
2734
عنوان

درحال متارکه ام بیاین بگم خانواده شوهرم وشوهرم چه کارایی کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 1553 بازدید | 66 پست
من ازش فیلم گرفته بودموصداشوضبط کردم هنوزپرونده تودادیاریه ارجاع نشده ب دادگاه

منم صدای ضبط شده از فحشاش دارم ولی تحویل ندادم پرونده های ماهم هنوز توی دادیاریه برای ضرب و شتما شاهد بردیم ولی مهمونامونن.همسایه ها ترسیدن بیان . اولین  پرونده ک از شهریوره هنوزم توی دادیاریه

‏فرمولی مهم درزندگی از کلام استاد شجاعی: به همه چیز نگاه امانتی داشته باشید...فرزندم امانته...خونم امانته... همسرم امانته......و.......                                      امام صادق(ع): شخص امین آن کسی است که از خدا می‌ترسد. (بحار،‌ ج ٧٥، ص ٩٩)...                             در امانت ها خیانت نکنیم ...‎#خودسازی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم صدای ضبط شده از فحشاش دارم ولی تحویل ندادم پرونده های ماهم هنوز توی دادیاریه برای ضرب و شتما شاه ...

بایدخودتون پیگیری کنین برین دادگاه بگین چراپرونده ماروارجاع نمیدین،احتمالاشوهرت نرفته دادگاه 

2731
دوست عزیزم اینطوری قضاوت نکن تاپیکای منو بخونی خییلی شبیه زندگی استارتره دقیقا واسه ماهم پلیس هربار ...

سلام عزیزم خوبی میشه توتل بهم به پی ام بدی نمیدونم چرا نمیتونم بهت پی ام بدم☹☹☹☹☹

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
قبلش که داداشتون با طرف درگیر نشده بود چی؟اون موقع که جلو در میومدن و آبرو ریزی میکردن یعنی شما به پ ...

ببخشید ولی چه مسخره.حرف اشتباهی میزنید و بعد میگید ریپلای نکن.لابد تا حالا ندیدید که پلیس اصلا زنگ میزنی نمیاد.

سلام عزیزم خوبی میشه توتل بهم به پی ام بدی نمیدونم چرا نمیتونم بهت پی ام بدم☹☹☹☹☹

باشه عزیزم

‏فرمولی مهم درزندگی از کلام استاد شجاعی: به همه چیز نگاه امانتی داشته باشید...فرزندم امانته...خونم امانته... همسرم امانته......و.......                                      امام صادق(ع): شخص امین آن کسی است که از خدا می‌ترسد. (بحار،‌ ج ٧٥، ص ٩٩)...                             در امانت ها خیانت نکنیم ...‎#خودسازی