2752
2734
عنوان

درحال متارکه ام بیاین بگم خانواده شوهرم وشوهرم چه کارایی کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 1553 بازدید | 66 پست
مگه چاله میدونه؟ مگه مملکت قانون نداره ؟ ازش شکایت کنید .واقعا با چه آدم بیشعوری ازدواج کردی چطور نف ...

شکایت کردیم عزیزم،نمدونی اومده بودکلانتری چه حرفایی میزدیواشکی زیرگوش من وداداشم چرت وپرت میگفت منم فقط پوزخندمیزدم بهش

عزیزم با بی آبرو کردن اون شما چیزی نصیبتون نمیشه بهتره قانونی ازش جدا بشی و خودتو راحت کنی

اگه تو هم بخای اونجوری رفتار کنی ک دیگه فرقی بینتون نیست

مطمئن باش خدا تو دامنشون میزاره چوب خدا صدا نداره عزیزم

لطفا واسه برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین.🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ماشکایت کردیم موقعی که درگیرشدن شوهرمونگه داشتیم تاپلیس اومدوگزارش نوشت الان بایددیه بده،ولی سریای ا ...

خوب کاری کردید حالا بذار دهنش سرویس بشه  مهریه اینم روش حسابی حقشو بدارن کف دستش

عداب وجدانو بزار کنار اونا مگه واسه شما عذاب وجدان داشتن اگه واقعا مطلومی و حقتونو خوردن حتما تلاف ...

شوهرم توپروفایلش گذاشته بودزن هرزه روازخونه بیرون کردم وازاین حرفاولی خدای من شاهده که اون چقدربهم خیانت کرده 

تا وسطای تاپیک خوندم دیگه سرم درد گرفت.پلیس نیومدو دیر اومد چه صیغه ایه؟آدمی جلو در اومده باعث آبرو ...

عزیزم شمابیشترتوتوهمی،وقتی پلیس اومدداداش من باسروصورت خونی توکوچه بودهمه همسایه هاهم بودن من اینقدباوحشت دادزده بودم که صدام درنمیومدشوهرمم بودکه پلیس رسیدتنهاکاری که کردن یه گزارش نوشتن وبردنشون کلانتری ازاونجاهم گفتن برین پزشکی قانونی وبعدم هرکی رفت دنبال کارخودش،هم شوهرم شکایت کردهم داداش من هنوزم میرن دادگاه ومیان شوهرمم راست راست میگرده 

عزیزم شمابیشترتوتوهمی،وقتی پلیس اومدداداش من باسروصورت خونی توکوچه بودهمه همسایه هاهم بودن من اینقدب ...

قبلش که داداشتون با طرف درگیر نشده بود چی؟اون موقع که جلو در میومدن و آبرو ریزی میکردن یعنی شما به پلیس زنگ زدی واونام نیومدن؟؟منکه قانع نمیشم.به هرحال موفق باشی لطفا ریپلای نکن

شوهرم توپروفایلش گذاشته بودزن هرزه روازخونه بیرون کردم وازاین حرفاولی خدای من شاهده که اون چقدربهم خ ...

اگه مطلومی خودت باید حقتو بگیری

دیگه دوره واگذار کردن و اینا گذسته 

حتما تلافی کن

من بودم بخدا میرفتم خونه پدرشوهر خ اهرش آبروشونو میبردم و حقیقتشونو میگفتم

سلامتی دخترم تنها آرزوم😔
قبلش که داداشتون با طرف درگیر نشده بود چی؟اون موقع که جلو در میومدن و آبرو ریزی میکردن یعنی شما به پ ...

مملکت بی صحاب شده گلم کجای کاری ما یکبار اتفاق بدی افتاد خونه آقام نصف شب اینقد برا کلانتری توضیح دادیم مخمونو خوردن شاید یکساعت اونم ب زووووور اومدن کاملا ریلکس