2737
2739
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262855 بازدید | 29112 پست
من دخترم یه ماهه بود سرما خورد براش سرماخوردگی داده بود با گایافترین هر دو ۱ سی سی  من‌دادم‌به ...

باشه چشم ممنون از راهنماییتون

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍۱۲بهمن۷۷.۵  ۱۹بهمن ۷۶.۹😩26بهمن۷۶.۱  ۳اسفند۷۵.۴۵😍هدف اول75هدف دوم70هدف سوم65امیدوارم موفق و ادامه دار باشه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کولیک که زیاد طول بکشه تا ۴ ماهگی  اما از رفلکس اطلاعی ندارم ان شاءالله هر دوش زود خوب میشن&n ...

نیلیا نمیزاره با شوهرم باشم دیشب رفتیم بیرون قطره براش بخریم ولی نتوتستیم غذا بخوریم هی گریه کرد به شوهدم گفتم زود برو خونه ،خونه هم غذا نداشتیم دیگه هیچی نخوردیم تا الان

ببینم میتونم یه کم ناهار بزارم از دیروز ناهار تا الان هیچی نخوردم 

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
نیلیا نمیزاره با شوهرم باشم دیشب رفتیم بیرون قطره براش بخریم ولی نتوتستیم غذا بخوریم هی گریه کرد به ...

عزیزم درست میشه ان شاءالله ♥️

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
نیلیا نمیزاره با شوهرم باشم دیشب رفتیم بیرون قطره براش بخریم ولی نتوتستیم غذا بخوریم هی گریه کرد به ...

با خانوادت تو ی ساختمونی بازم غذا نداری ؟

برای سلامتی مادرم صلوات میفرستین ❤
2740

الهی بخدا حالو روزت رو میفهمم خیلی غصه میخورم حالا من مادرشوهرخواهرشوهرم کنارم هستن کمکم میکنن دیگه فکر شامو نهار نیستم بچه میگیرن برام من کارامو انجام بدم یا با شوهرم برم بیرون یا برم برای بچه خرید کنم.شبا که فرهادنمیخوابه صبح خواهرشوهرم میادمیبرتش پیش خودش من دوساعتی میخوابم 

الهی بخدا حالو روزت رو میفهمم خیلی غصه میخورم حالا من مادرشوهرخواهرشوهرم کنارم هستن کمکم میکنن دیگه ...

منم خانواده شوهرم بیشتر کمکم میکنن تا خانواده خودم

دستشون درد نکنه

اره ولی مامانم سر کار میره خودش  ناهار نداره خواهرمم بچش یه سالشه اونم وقت نمیکنه اخه من رژیمی میخورم و یه بدبختی دیگه اینه شوهرم وسواسه دست پخت خانوادمو نمیخوره بدغذاست

منم وقت نمیکنم بپزم مجبوریم حاضری بخوریم

خاهر شوهرم نزدیک ما زندگی میکنه چند تا کوچه اونورتر بعضی وقتها اون میاد برامون غذا میزازه شوهرم دست  پخت اونو میخوره

خانواده شوهرم بیشتر کمکم میکنن تا خانواده خودم

دوستان بچه های شما هم بعد واکسن دوماهگی اسهال شدن ؟

زهرای من دیروز بعد واکسن اسهال شد چند باری امروزک تو نت عوارض واکسن رو میدیدم گفت اگه اسهال شد ب پزشک خبر بدین منم زنگ زدم درمانگاه گفتن احتمالا قطره خوراکی فلج اطفالش باید تکرار بشه یک ماه بعد 

ولی گفت فردا بیار دکتر ببینه تشخیصشبا اونه 

خاستمبپرسم اگه تکرار بشه بازم تب میکنه 

علائم بعد فلج اطفال چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بعد اینکه تب دخترم تا 37 و 8 میره اما به 38 نرسیده گاهی تو پاهاش دون دون میشه حالت سوزن سوزن شدن این یعنی چی 

عمرم نصف شده از دیروز تا الان از بس هی تبشو چک میکنم پاشویش میکنم 

فقط یک ساعت خابیدم از دیروز تا الان یکسره روپام

برای سلامتی مادرم صلوات میفرستین ❤
محمد یاسین از ۴ روزی به بعد بالا میاورد الان بیشتر شده امروز بردم دکتر گفت که رفلاکس داره و پدی‌ لاک ...

عزیزم حالا حالاها منتظر خوب شدن رفلاکسش نباش،

دعا کن مثل بچه های ما روز به روز بدتر نشه 😔

یه مامان خوشگل،شیطون⁦ و با اراده⁦❤️⁩
۴٠روزه بود ازیترومایسین روزی یک و نیم سی سی.بچم تو ده روز نیم کیلو کم کرد خیلی اذیت شد خیلی وحشتناک ...

دقبقا الان دختر منم همینجوره,

سرفش بگیره پشت سرهم سرفه میکنه و تمام صورتش قرمز میشه...

یه مامان خوشگل،شیطون⁦ و با اراده⁦❤️⁩