2733
2734
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262855 بازدید | 29112 پست
رفلاکس میگن به غذا بیفته بهتر میشه

پس چه خوب 

من پسرم شدیدا کولیک داشت درست ۳ ماه و ۳۰ روز که شد دیگه انگار نه انگار بچم کولیک داشته

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کولیک که زیاد طول بکشه تا ۴ ماهگی  اما از رفلکس اطلاعی ندارم ان شاءالله هر دوش زود خوب میشن&n ...

دقیقا ما دیروز برای اولین بار سه تایی رفتیم فردشگاه خیلی خوب بود شماهم امتحان کنین روحیتون عوض میشه گذاشتیمش تو قنداق فرنگی بعدم تو کریرش تو فروشگاه هم کریر رو گذاشتیم تو چرخا من هلش میدادم کیف میکرد میخوابید شوهرمم یه سبد دیگه برداش برای خزیدا یه چیزیم خریدیم اوردیم خونه براشام ولی انقد خسته شده بود کیان بیهوش شد 

اره من سر پسرم‌که کولیک‌داشت بعدش تنگی نفس گرفت  دکتر بهم گفت خریدم  اصلا واسه همه تو خون ...

آره کلا که چیز خوبیه بخور سرد مخصوصا برای هوای شهرما که خشکه و خیلی آلوده ولی بچه های فامیل ما که بخور میذاشتن براشون بعد از یه مدت تحمل هوای بیرونو نداشتن و ریه هاشون خیلی حساس شده بود دکتر گف فقط موقع سرماخوردگی استفاده کنن‌.

به شوهرم بگم بخره ببینم خوب میشه نفساش

2731
دقیقا ما دیروز برای اولین بار سه تایی رفتیم فردشگاه خیلی خوب بود شماهم امتحان کنین روحیتون عوض میشه ...

من از اول تولد شهرستلن رفتم فروشگاه رفتم 

اخر هفته شمال کنار دریا بودیم مهمونی رفتم کلا هر کاری فکرش رو بکنی 

خداروشکر کولیک دخترم ۵۰ روزگیش تموم شد آرومه برعکس پسرم که واقعا مم مردم و زنده شدم تا بزرگ بشه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
آره کلا که چیز خوبیه بخور سرد مخصوصا برای هوای شهرما که خشکه و خیلی آلوده ولی بچه های فامیل ما که بخ ...

اگه تاثیر داش بگو منم بخرم این صدای نفساش ببینم بهتر میش

2740
چه خوب خداکنه همه بچه ها تا اخر ۳ماه همه چی شون خوب شه

میشن یعنی کولیک نباید بیشتر از ۴ یا ۵ ماه طول بکشه

آره کلا که چیز خوبیه بخور سرد مخصوصا برای هوای شهرما که خشکه و خیلی آلوده ولی بچه های فامیل ما که بخ ...

خب شما که تجربه بیشتری داری همیشه استفاده نکن 

منم همیشه نمیذارم زمستونا احساس کنم بینیمون کیپ شده میزارم

ن ا ایل بارداری که آذر بود همش بینیم کیپ میشد اگه بخور سرد نبود شبا خفه میشدم

سلام به همگی 

دوستان پسرمنم چهارروزه سرماخورده

بردیم دکتربراش شربت استامینفون.پدی لند و اموکسی سیلین نوشته

اموکسیوبازنکردم گفتم برای بچه دوماهه خیلی زوده 

بعد۴روزهنوزحالش تغییری نکرده حالش

فقط دیگه تب نداره

چکارکنم زودترخوب شه دوباره ببرمش دکتر

گناه داره وقتی نفس میکشه سختشه سرفه هاشو که نگم...

۵آبان تازه دوماهش تموم میشه

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍۱۲بهمن۷۷.۵  ۱۹بهمن ۷۶.۹😩26بهمن۷۶.۱  ۳اسفند۷۵.۴۵😍هدف اول75هدف دوم70هدف سوم65امیدوارم موفق و ادامه دار باشه...
سلام به همگی  دوستان پسرمنم چهارروزه سرماخورده بردیم دکتربراش شربت استامینفون.پدی لند و اموکس ...

من دخترم یه ماهه بود سرما خورد براش سرماخوردگی داده بود با گایافترین هر دو ۱ سی سی 

من‌دادم‌بهش 

دکتر بیشتر از ما میدونه اگه‌ضرر باشه نمیده 

بهم گفت که اگه بریزه عفونت به سینش باید بستری بشه که خداروشکر خوب شد

لطفا به حرف دکترت گوش بده ان شاءالله زود خوب میشه

اگه تاثیر داش بگو منم بخرم این صدای نفساش ببینم بهتر میش

صد در صد تاثیر داره.شک نکن.من سه هفته پیش خریدم واقعا عالی بود.

خدای مهربونم بخاطر لطف و عنایتت سپاسگزارم.خودت حافظ دختر کوچولوم باش.