2733
2739
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262855 بازدید | 29112 پست
من که هنوز نتیجه نگرفتم با اینکه داروهای قویتر دارم استفاده میکنم امشب حال بچم افتضاحه از درد نمیتون ...

پناه من که روز به روز داره بدتر میشه

الان ک سیتریزین و ازیترو میخوره همش خماره میخوابه

یه مامان خوشگل،شیطون⁦ و با اراده⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من دیگه کم اوردم نمیدوم چی خوبه چی بد

دوست من بچش رفلاکس داشت الان که هفت ماهشه همچنان بالا میاره حتی با مصرف دارو...

دکتر دخترم گفت باید از ۵ ماهگی غذا رو براش شروع کنی ک بهتر بشه 

کیان نفسسش خیلی صدا میده نمیدونم دماغشه یا سینشه مثل خلط دارا س چرا با داروهای امپروزل هیجی بهتر نشد ...

چرا بچه های الان همشون مشکلاتشون همین ریفلاکس لعنتیه؟!

فکر کنم ما ۱۰ نفر هستیم که اینجا باهم زایمان داشتیم ۹ نفرمون بچه هامون یا خس خس سینه دارن

یا بینی کیپ

یا اسید معده بالا میارن!

اخه قبلا از ده تا بچه یکیش اینجور بود رفلاکس داشت،

اما الان از ده نفر ۹ تا رفلاکسی هستن!

2731
من از اول تولد شهرستلن رفتم فروشگاه رفتم  اخر هفته شمال کنار دریا بودیم مهمونی رفتم کلا هر کار ...

دقیقا عین من

منم از ۲۰ روزگیش که جای عمل خودم خوب شد همه جا میرفتم

۲۷ذوزش بود دوهفته رفتیم مسافرت کاشان

خرید

جاهای دیدنی و تاریخی 

سخته اما شدنیه⁦☺️⁩

موندن تو خونه باعث افسردگی مادر میشه

تو روحیه هم خیلی تاثیر داره

دقیقا عین من منم از ۲۰ روزگیش که جای عمل خودم خوب شد همه جا میرفتم ۲۷ذوزش بود دوهفته رفتیم مسافرت ...

اره بابا باید آسون گرفت 😉♥️

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
2740
چرا بچه های الان همشون مشکلاتشون همین ریفلاکس لعنتیه؟! فکر کنم ما ۱۰ نفر هستیم که اینجا باهم زایمان ...

اره من همش فکرم پیش شماهاس خدا کمکتون کنه

خداروشکر دختر من خیلی آرومه البته از ۵۰‌روزگی خیلی آروم شده قبل اونم فقط از ۱۰‌تا ۱۲ شب جیغ میزد

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
دوستان بچه های شما هم بعد واکسن دوماهگی اسهال شدن ؟ زهرای من دیروز بعد واکسن اسهال شد چند باری امرو ...

عزیز دقیقا حالتو درک میکنم

منم اون روزی که وکسن بچم رو زدم مدام داشتم تبش رو چک میکردم و پاشویه میکردم کلا یکی دو ساعت بیشتر نخوابیدم تا فرداش!

تب دختر منم تا ۳۷.۸ رفت

ولی اسهال نشد،

از کجا میدونی اسهاله؟

آخه کلا پی پی نوزادها شل و آبکیه دیگه،برای دختر من که اینجوریه به دکترش گفتم گفت طبیعیه،

توی یک ساعت چند بار پیپی میزنه؟

اگه بیشتر از ۳ بار میزنه یعنی اسهاله

اره من همش فکرم پیش شماهاس خدا کمکتون کنه خداروشکر دختر من خیلی آرومه البته از ۵۰‌روزگی خیلی آرو ...

خداروشکر 

انشالله همیشه سالم باشه دختر نازت😍🥰😘

خداروشکر  انشالله همیشه سالم باشه دختر نازت😍🥰😘

فدات عزیزم همچنین پناه شما و همه بچه های اینجا♥️♥️♥️♥️

عزیز دقیقا حالتو درک میکنم منم اون روزی که وکسن بچم رو زدم مدام داشتم تبش رو چک میکردم و پاشویه میک ...

ن تو یکساعت 3 بار نزد 

الانم از صبح پی پی نزده 

پی پیش نسبت ب قبل واکسنش شل تر بود گفتم اسهاله

برای سلامتی مادرم صلوات میفرستین ❤

وای شماهه چقدر حساسید رو این واکسن دوماهگی من واکسن زدم استا دادم کمپرس سردوگرم گذاشتم درحد یک ساعت هرکدوم. تبشم اصلاچک نکردم بدنش داغ بود کم کم اومد پایین . بالاسرشم اصلا ننشستم فقط روز اول یک ساعتی ک درد داشت وحشتناک گریه میکردبعدش کلا گیج میذاشتمش سرجاش خودمم کارام انجام میدادم. اخه چک کردن تب واسه چیه خودش میاد پایین طبیعیه دیگه وقتی استا سرساعت بدی این کارا نمیخواد که