2737
2739
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262855 بازدید | 29112 پست
سحر جون واسه سینه دخترت حتما بخور بزار کل روز وشب رو تو یه اتاق در بسته که دخترت رو  فقط اونجا ...

مرسی عزیز جان 

دستگاه بخور ندارم باید بخرم

بخور سرد بهتره برای سینش یا بخور گرم؟

یه مامان خوشگل،شیطون⁦ و با اراده⁦❤️⁩
من برای بار چهارم تو فاصله یه ماه بعد زایمان پریود شدم😩 الن منتظرم ساعت بشه یک ونیم تا قرص بخورم & ...

چرا دکتر نمیری عزیز؟

اینطوری بدنت خیلی ضعیف میشه،

طبیعی بودی یا سز؟

یه مامان خوشگل،شیطون⁦ و با اراده⁦❤️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخیییی چند وقتش بود؟ انتی بیوتیک چی دادی و چند سیسی در روز میدادی؟

۴٠روزه بود ازیترومایسین روزی یک و نیم سی سی.بچم تو ده روز نیم کیلو کم کرد خیلی اذیت شد خیلی وحشتناک بود سرفه میکرد کبود میشد

خداجونم شکرت😍
2728
بچه ها امروز دوباره دخترم رو بردم پیش یه دکتر دیگه  گفت سینش خرابه بهش سیتریزین و آزیترومایسین ...

منم پسرم سرفه میکنه بردم دکتر،، گفت فعلا کوچیکه نمیشه آنتی بیوتیک داد،، بدنش باید مقابله کنه. فقط قطره بینی و بخور 

محمد یاسین از ۴ روزی به بعد بالا میاورد الان بیشتر شده امروز بردم دکتر گفت که رفلاکس داره و پدی‌ لاکت  و امپرازول استامینوفن دایمیتیکون داد برا گرفتگی دماغش هم اسپری نوشت 

خیلی ناراحتم براش بچم این دو روزه صداش بد جور گرفته 

اصلا معلومه که حالش زیاد خوب نیست حالا سوالم اینه بچه های که این درو ها رو برا رفلاکس استفاده کردم بعد از چند روز نتیجه اش رو دیدن؟؟؟ 

محمد یاسین از ۴ روزی به بعد بالا میاورد الان بیشتر شده امروز بردم دکتر گفت که رفلاکس داره و پدی‌ لاک ...

من که هنوز نتیجه نگرفتم با اینکه داروهای قویتر دارم استفاده میکنم امشب حال بچم افتضاحه از درد نمیتونه بخوابه

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
2740
دختر منم همین بود  ۲۴ ساعت اول یکسره جیغ میزد از درد تا میخوابید هم با ترس از خواب میپرید فکر ...

قطره هم اصلا تاثیر نداره روش

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💫یک روز تنها کسی که تو رو میشناسد خواهد مرد وخاطره تو برای همیشه فراموش خواهد شد🍂🍃☃️
من دادم ولی بی تاثیر بود

آرره انگار بی تاثیره بعدم توش زنجبیل و رازیانه و ازینچیزا داره برای الرژی بد نیست؟

دکتر گفت دایمتیکون نده خوب نیست درصورتیکه اون برا دل درد بهتر جواب میداد