2737
2734
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262882 بازدید | 29112 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر من از وقتی زدیم واکسنو نخابیده فقطم گریه میکنه بخدا دیگ مرگ مغزی شدم

مگه آستامینوفن نمیدی بهش؟

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 

من برای بار چهارم تو فاصله یه ماه بعد زایمان پریود شدم😩

الن منتظرم ساعت بشه یک ونیم تا قرص بخورم  

از بس خون رفته ازم بیحالم عصبی بیچاره همش سر پسرم داد میزنم 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
2731
سلام عزیزم مال امیرعلیم هی زخم میشه خشک میشه میوفته باز رو سله میبنده خشک میشه ولی چرک نداره ولی برا ...

چرا برا پسر من اینطور نیست الان دوماهشه هیچی بروز نداده

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
بچه ها امروز دوباره دخترم رو بردم پیش یه دکتر دیگه  گفت سینش خرابه بهش سیتریزین و آزیترومایسین ...

دختر منم بدجور سرماخورد دوهفته انتی بیوتیک مصرف کرد تا خوب شد 

خداجونم شکرت😍
یعنی اینکه دماغشون این حالتیه بخاطر ریفلاکسه!!! منم هی پوار میکنم هیچی نیس توش!😐 شبا که میخوابه ب ...

نه بخاطر رفلاکسه دختر منم خیلی وقته اینجوریه بردم دکتر گفتم چرا خوب نمیشه دکتر گف رفلاکس داره

خداجونم شکرت😍
بچه توش نمیمونه چون خوابشون سبکه به زور میخوابونم تا بزازم اون رو و ببندمش بیدار میشه،فعلا پول ندادم ...

مرسی عزیز

بعد اونوقت بچه از روش سر نمیخوره بیوفته پایین؟!

یه مامان خوشگل،شیطون⁦ و با اراده⁦❤️⁩
بچه ها پسر منم دماغش همش کیپه صبح بیدار میشه نمیتونه نفس بکشه با قطره و پوارم هیچی بیرون نمیاد باید ...

اگع سرما نخورده میتونه از علائم رفلاکس باشه

تروخدا تا شدید نشد حتما ببرش دکتر

شاید رفلاکس پنهان داره

وگرنه بینی بی دلیل نباید کیپ شه

شما بابلی هستید درسته؟ دکتر موسی احمدپور فوق تخصص نوزادان  کارش عالیه مطبش هم بالای داروخانه ...

اره عزیز

راست میگی؟ 

تاحالا اسمش رو نشنیده بودم

پسر من از وقتی زدیم واکسنو نخابیده فقطم گریه میکنه بخدا دیگ مرگ مغزی شدم

دختر منم همین بود

۲۴ ساعت اول یکسره جیغ میزد از درد تا میخوابید هم با ترس از خواب میپرید

فکر کنم چون ۵تا واکسن رو یکی کردن اینقدر سنگین و دردناک شده برا بچه ها.

توی واکسن دوماهگی واکسن آنفولانزا هم اضافه شده

2706