2752
2734
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262983 بازدید | 29112 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با دیجیتالی بگیرم یا این معمولیا فرق داره کدومش درستتره

دیجیتالیا بهترن عزیزم اگه تبش رفت بالا حوله با اب ولرم خیس کم مرتب پیشونیش بذار من که تبش رفت بالا چند بار رو دلشم گذاشتم لباساشو نازک‌و کم کن

بچه ها امروز دوباره دخترم رو بردم پیش یه دکتر دیگه  گفت سینش خرابه بهش سیتریزین و آزیترومایسین ...

حتما بده دکتر به من گفت رفلاکس باید درمان شه اگه نشه اسبد برمیگرده تو ریه هاشون باعث عفونت میشه و بدتر میشن

وای منم هنوز تموم دردای بارداریو دارم فک میکردم یه چیزیمه نگو شمام همینطوری! منم  رون پای چپم ...

تا دوماه من لک بینی بعًی وقتاهم خونریزی داشتم دکترم رفتم گفن طبیعیه گفتش همه باید تا اول ماه سوم بعد از زایمان دردا و خونریزیاشون خوب شه اگه نشد برن دکتر

من تو خواب کمپرس سرد نمیذارم ایراد داره ؟ بیدار شد باز کمپرس سرد رو ادامه بدم ؟

هردوساعت بیدارش کن بهش شیربده حتما. کمپرس سردم وقتی بیداره بذار

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من که خسته شدم دیگه از این رفلاکس کوفتی رفتم تشک انتی رفلاکس خریدم ولی نمیزاره بزاریمش اون تو،خوابش ...

منم دست و شونه چپم فلج شده نمی تونم با راست بگیرمش فقط رو شونه چپمه تا هم بذارمش بیدار میشه😫

عزیزم تو خونه با کلاه گرمش میشه

اخه شبا میبرمش تو اتاق خواب خودم میخوابیم اتاقم بزرگه و سرامیکه سرده  به خاطر همین سرش دادم 

دوآیه مقدس :(به تو چه )و(به من چه )را سرلوحه زندگیتان قرار دهید تاااااااااا. رستگار شوید   

من امروز زیر دلم درد میکنه نمیدونم چرا لکه بینی دارم هنوز ۲۸روزه از زایمانم مثل درد پریودی انگار 

دوآیه مقدس :(به تو چه )و(به من چه )را سرلوحه زندگیتان قرار دهید تاااااااااا. رستگار شوید   
2706