2733
2734
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262882 بازدید | 29112 پست
نیلیا هم دماغش یدجور گرفته نمیتونه خوب نفس بکشه با فین گیر میگیرم هیچی نیست انگار پشت دماغشه سرفه هم ...

سینش خس خس میکنه

و سرفه میکنه 

وقتی سرفه میکنه انگار بچه ۵ ساله داره سرفه میکنه ازبس که سینش خرابه و ریه هاش پر از خلت هست،😔

ایشالله نیلیا کوچولو هم خوب بشه ولی حتما ببرش دکتر چون دکتر من میگفت خلت تبدیل به چرک بشه باید خدای نکرده بستری بشه انتی بیوتیک وریدی دریافت کنه...

خدا ان شالله پای هیچ بچه ای رو به بیمارستان باز نکنه،آنژیوکت گرفتن خیلی سخته و بچه ها اذیت میشن...

چون رگ هاشون ظریفه و نمیتونن با یک بار بگیرن،

من پسرم 18ماهگی یه هفته بیمارستان بستری شد

باورتون نمیشه من توی اون یک هفته بخاطر رگ گرفتنش از بس گریه کردم و غصه خوردم، ۵ کیلو وزن کم کردم...

و بدترین روزهای زندگیم بود.

یه مامان خوشگل،شیطون⁦ و با اراده⁦❤️⁩
با دیجیتالی بگیرم یا این معمولیا فرق داره کدومش درستتره

من با همین جیوه ای ها میگیرم

چون معمولا درمانگاه ها و بیمارستانها هم با جیوه ای میگیرن

فکر کنم دقیق تر باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر متخصص اطفال مگه نبردی؟ دارو رو من نمیدونم ولی اگه برگشت محتویات معده اش داخل ریه اش شده باشه یع ...

چهارشنبه بردم متخصص اطفال هیچ دارویی نداد!

پنجشنبه و جمعه و شنبه ک تعطیل بود دیدم بچم نفس به زور میکشه بسکه سینش صدا میده

سرما نخورده بخاطر ریفلاکسش شیر رفت تو ریه اش

امروز بردمش فوق تخصص کودکان گفت اگه انتی بیوتیک نخوره عفونت میکنه و بستری میشه

عزیزم مگه تب داره که داروداده؟ دکتر پسر من اصلا اعتقاد به دارو نداره تا تب نکرده هیچ مشکلی نیست سیس ...

منم پیش یه متخصص بردم دارو نداد

سه روز ک تعطیل بود بدتر شد سرفه هاش شدید تر شد

بردمش فوق تخصص کودکان گفت باید انتی بیوتیک بخوره ک چرک نشه

2731
من که خسته شدم دیگه از این رفلاکس کوفتی رفتم تشک انتی رفلاکس خریدم ولی نمیزاره بزاریمش اون تو،خوابش ...

منم همینطور

این رفلاکس باز چه کوفیه که افتاد به جون بچه هامون😭

مونا جون میشه یه عکس از تشک انتی رفلاکس بزاری؟ و چه قیمتی خریدی؟

منم قصد خریدش رو داشتم

جای واکسن نی نی هاتون خوب شده؟ کیان تازه بعد دوهفته زخم بودن تازه چرک کرده و چرک میاد ازش یکم اون و ...

سلام عزیزم مال امیرعلیم هی زخم میشه خشک میشه میوفته باز رو سله میبنده خشک میشه ولی چرک نداره ولی برادر زادم خیلی افتضاح بودش هم چرک داشت هم ورم هم خونریزی تا خوب شد پدر بچه درومد

خدايا شكرت بابت هرچي كه بهم دادي و ازم گرفتي

بچه ها پسر منم دماغش همش کیپه صبح بیدار میشه نمیتونه نفس بکشه با قطره و پوارم هیچی بیرون نمیاد باید عطسه بزنه تا خوب بشه یعنی اینم رفلاکس داره؟

خدايا شكرت بابت هرچي كه بهم دادي و ازم گرفتي
سلام عزیزم مال امیرعلیم هی زخم میشه خشک میشه میوفته باز رو سله میبنده خشک میشه ولی چرک نداره ولی برا ...

برای کیان هم مثله امیرعلی بود ولی از جمعه دیدم چرک کرده امروز روش بسته شده بود از بعلش چرکش در اومد یکمی منم اشتباه کردم روشو کندم گفتم چرکش خالی شه حالا استرسی شدم

2740
منم دست و شونه چپم فلج شده نمی تونم با راست بگیرمش فقط رو شونه چپمه تا هم بذارمش بیدار میشه😫

دقیقا منم گردن درد گرفتم چون تا میزارم رو پام بیدار میشه رو زمینم که اصلا نمیخوابه

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
منم همینطور این رفلاکس باز چه کوفیه که افتاد به جون بچه هامون😭 مونا جون میشه یه عکس از تشک انتی ر ...

بچه توش نمیمونه چون خوابشون سبکه به زور میخوابونم تا بزازم اون رو و ببندمش بیدار میشه،فعلا پول ندادم چون از کسی خریدم 

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
منم همینطور این رفلاکس باز چه کوفیه که افتاد به جون بچه هامون😭 مونا جون میشه یه عکس از تشک انتی ر ...

شما بابلی هستید درسته؟

دکتر موسی احمدپور فوق تخصص نوزادان 

کارش عالیه

مطبش هم بالای داروخانه بقراطه 

نرسیده به میدان شیرخورشید 

سلام خسته نباشید مامانا خدا قوت

اگه نی نی هاتون  بینیشون کیپ میشه حتما از بخور سرد استفاده کنید 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
من صبح ساعت 10 زدم فقط موقع زدن گریه کردبعدش با پستونک اروم شد ظهر که بیدارشدخیلی گریه کرد اصلا راضی ...

پسر من از وقتی زدیم واکسنو نخابیده فقطم گریه میکنه بخدا دیگ مرگ مغزی شدم

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💫یک روز تنها کسی که تو رو میشناسد خواهد مرد وخاطره تو برای همیشه فراموش خواهد شد🍂🍃☃️

سحر جون واسه سینه دخترت حتما بخور بزار کل روز وشب رو تو یه اتاق در بسته که دخترت رو  فقط اونجا نگه داری 

خیلیرتاثیر داره تو راحت نفس کشیدن 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
2706