2752
2734
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262984 بازدید | 29112 پست
سلام دوستان بچه های شما کامل گردن گرفتن؟ پسر من دوماه ویک هفته داره یه کم گردنش نگه میداره ولی کامل ...

به خاطر اینکه همیشه یه ور خوابوندیش گردنش همون ور عادت کرده پسر منم اولی از بس طرف چپ سرشو میزاشتم دسگه سمت راست نگاه نمیتونست بکنه حتی تا ۴و۵ماهگی اخر یه بالش گزاشتم سمت چپ که بالا بشه سرش و صورتش و کج کردم سمت راست جلو تلویزیون تا عادت کرد همیشه جهت گذاشتن سرشون باید تغییر بدین اگه الان میخوایع سمت چپه سرش خواب بعدی سمت راست بزارین دیگه درست میشه

دوآیه مقدس :(به تو چه )و(به من چه )را سرلوحه زندگیتان قرار دهید تاااااااااا. رستگار شوید   

دوستان دخترم امروز واکسن زد جا واکسنش باد کرد یکم قرمز شده طبیعیه ؟ 

کمپرس سرد دارم میذارم 

4 ساعت استا میدم 

تب چقد بشه باید ببرم دکتر الان تبش 37

برای سلامتی مادرم صلوات میفرستین ❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام دوستان بچه های شما کامل گردن گرفتن؟ پسر من دوماه ویک هفته داره یه کم گردنش نگه میداره ولی کامل ...

اره بسکه فضول خانمه دختر من😄

یه مامان خوشگل،شیطون⁦ و با اراده⁦❤️⁩
دوستان دخترم امروز واکسن زد جا واکسنش باد کرد یکم قرمز شده طبیعیه ؟  کمپرس سرد دارم میذارم&nbs ...

اره جان طبیعیه

اگه تبش بالای 38 رفت باید ببری دکتر

برای پناه من تا ۳۸ هم رفت اما بالاتر نرفت

بچه ها امروز دوباره دخترم رو بردم پیش یه دکتر دیگه 

گفت سینش خرابه بهش سیتریزین و آزیترومایسین۱۰۰ داد!

گفت تا یک هفته بده 

اگه خوب نشد دوباره بیار

گفتم ازیترومایسین ضرر نداره براش؟

گفت اگه ندی عفونت شدید میشه باید بستری بشه ، 

بیمارستان انتی بیوتیک تزریقی میدن که قوی تره و ضررش بیشتره!

هنوز بهش ندادم انتی بیوتیک رو ، دودل هستم!

به نظرشما چیکار کنم کسی تجربه ای نداره؟

اونوقت وقتى گاهى ميدى شير خودت و پس نزده  منم ميخواستم مثل شما كنم و گاهى كه كار دارم بهش شير ...

نه عزیزم اصلا پس نزده البته الان خیلی وقته که نمیدم چون شدید نفخ میاورد و من خیلی اتفاقی فهمیدم که مال شیر خشکه بچم اون مدت خیلی اذیت شد

اون اوایل فقط شب ها بهش دو پیمانه میدادم 

ولی الان برا وقت های میخوام که خودم خونه نیستم و کار پیش میاد

بچه ها امروز دوباره دخترم رو بردم پیش یه دکتر دیگه  گفت سینش خرابه بهش سیتریزین و آزیترومایسین ...

نیلیا هم دماغش یدجور گرفته نمیتونه خوب نفس بکشه با فین گیر میگیرم هیچی نیست انگار پشت دماغشه سرفه هم میکنه باید ببرمش دکتر یعنی؟؟؟؟؟؟؟

فک کردم به خاطر رفلاکسشه،پناه کوچولو از کجا فهمیدی مریض شده؟؟؟؟

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
اره جان طبیعیه اگه تبش بالای 38 رفت باید ببری دکتر برای پناه من تا ۳۸ هم رفت اما بالاتر نرفت

با دیجیتالی بگیرم یا این معمولیا فرق داره کدومش درستتره

برای سلامتی مادرم صلوات میفرستین ❤

سلام عزیزم 

تا آخر سه ماه وقت داره گردن بگیره الانم که یکم گرفته خوبه دیگه اگه اصلا نمیتونست سرشو بیاره بالا مشکل داشت

کج گرفتن گردنش هم احتمتل زیاد بخاطر عادت به خوابیدن به به طرف هست، اگه میتونه گردنشو تو خط وشگسط بدنش بیاره  نگه داره و مستقیم بهتون نگاه کنه مشکلی نداره ولی اگه اصلا نتونه ابنکارو بکنه گردن کجی یا تورتیکولی محسوب میشه.

یعنی اینکه دماغشون این حالتیه بخاطر ریفلاکسه!!!

منم هی پوار میکنم هیچی نیس توش!😐

شبا که میخوابه بعد بیدار میشه اینطوریه تا صبحم خیلی بدتر میشه صدای خرخر از تو دماغش یا ته حلقش میده. شوهرم میگف بخاطر سردی و خشکی هواس!

یعنی اینکه دماغشون این حالتیه بخاطر ریفلاکسه!!! منم هی پوار میکنم هیچی نیس توش!😐 شبا که میخوابه ب ...

از علائم رفلاکس که هست تو نت بزن ببین ته برگه ای که من عکس فرستادمم نوشته که هی بینیشون رو تمیز کنید ولی دیگه اوضاع دماغ نیلی خانم خیلی خراب شده اصلا شیر نمیتونه بخوره ولی هیجی تو دماغش نیست

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
بچه ها امروز دوباره دخترم رو بردم پیش یه دکتر دیگه  گفت سینش خرابه بهش سیتریزین و آزیترومایسین ...

دکتر متخصص اطفال مگه نبردی؟ دارو رو من نمیدونم ولی اگه برگشت محتویات معده اش داخل ریه اش شده باشه یعنی آسپیره شده باشه بعد از یه مدت عفونت ریه ایجاد میشه اگه به دکترش مطمئنی خب  درمانشو به تاخیر ننداز عزیزم

2706