2737
2739
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1324686 بازدید | 33786 پست

سلام دختری هستم۱۹ساله دوساله که عروسی کردم و همه ی سیاست هایی رو که گفتی خوندم ولی نمیتونم انجامش بدم به خاطر موقعیت شغلی شوهرم من بیشتر اوقات تنهام مثل الآن زمانی هم که خونه میاد خسته اس و میخوابه خیلی روحیه ام بده و چندباری به خاطر دخالت مادرشوهر و خواهرشوهرم قهرکردم تاجایی که نزدیک طلاق بودیم.بعدازخوب شدن رابطه ام باشوهرم همسرم اصرار داشت خونه شون برم و من قبول نمیکردم ولی الآن به خاطرش خونه شون میرم و زمانی که نمیرفتم خونشون زندگی ام آشوب بود خودش هم میدونست که خانواده اش مقصرن حالا دلم شکسته نیاز دارم که همسرم بیشتر پیشم باشه ولی به خاطر داشتن قسط باید کارکنه.شوهرم نزدیک۷سال کمک احوال خانواده اش بوده به خاطر بیکاری باباش ولی الآن مادرشوهرم هیچ کمکی بهمون نمیکنه تااین حد که توی عروسیمون یه هزاری هم خرج نکرد همش شوهرم خرج عروسی رو داد.حالاخانواده اش ازشوهرم دور شدن به خاطر اینکه شوهرم بهشون گفته بود توی زندگیم دخالت نکنین.توی شهرغریبم و فک میکنم افسردگی گرفتم بااینکه  کلاس آرایشگری میرم ولی همش ناراحتم.شوهرمم خیلی دوست دارم.شرط خوب شدنمون برگشتن به شهرمون بعداز چندماه بود ولی الآن شوهرم داره بازبون بی زبونی بهم میگه که نمیریم شهرمون گل بوته جون به نظرت چیکار کنم دارم دیوونه میشم!!هنوز خیلی حرف باهات دارم نیاز به کسی دارم که راه حلی جلوی پام بزاره ممنون عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی ممنون باور کنین از وقتی این تاپیک رو زدم و تشویق شما دوستان رو دیدم انرژیم چند برابر شده آرزو ...

عزیزم من الان تاپیک دیدم، همه اینا رعایت میکنم فقط خیلی اهل آرایش نیستم، رفتارا خانوادش همش بروش میارم 

یه بدی دارم اونم اینکه تند صحبت میکنم خیلی سخته تغییرش بدم و تندم غذا میخوردم، این دوتا رو خیلی سخته تغییر بدم البته الان ارتودنسی کردم مجبورم آروم غذا بخورم

عزیزم برا مناسبتهایی مث ولنتاین چه کادو هایی میشه داد؟ میخوام خیلی ارزون باش6 و بیشتر عاشقانه 

سلام گلی جون عزیزم امیدوارم خودت و خانواده و همچنین دختر گلت عالی باشید دلم تنگ میشه براتون ❤❤❤ ول ...

سلام رویای عزیزم 

براتون پیام گذاشتم اگر امکانش هست راهنماییم کنید 🙏🙏😍

صفحه ۱۶۶۵

ان شاالله همه روزای خوب بیاد تو زندگیشون 🌸🌸
2731

من نمیدونم چطوری دیگه باید تحمل کنم .شوهرم هر روز بهونه های الکی میگیره که دعوا کنه مثلا امروز ناهار خیلی خوشمزه بود اما گفت خوشمزس اما من اشتها ندارم خونه مامانم یا سرکار ک هستم اشتها دارم اما اینجا شزطی شدم.

یا سره یه سیم شارژر ک خراب شده با من بحث میکنه

بچه ها ب نظرم بعضیا درست بشو نیستند اون خیانت کرد ب من گیرن ک من رفتم ب خانوادمم گفتم حالا باید اینقدر پرو باشه که اینجوری کنه .اصلا کاره من اشتباه کاره اون ک اشتباه تره 

بچه ها خودمو زدم ب بیخیالی وکارامو انجام میدم اما نمیتونم گریه نکنم گاهی بغضمو جلوش قورت میدم اما چشام قرمز میشه وقتی بغض دارم.خیلی احمقه متنفرم ازش 

امروز که ناهار کم خورد و رفت شبم ک اومد خوب بود اولش مخصوصا وقتی دید چقدر ب خودم رسیدم 

بعد کم کم بغ شد بعدم گفت من میام تو خونه شرطی شدم دلم میخاد بات دعوا کنم بعدم گفت شام نمیخورم از فردا هم غذا درست نکن برام بعدم گفت میخوام برم مسافرت چند روز نیستم بعدم کارامونو کردیم بخوابیم گفت منتظر من نباش برای خواب بخواب تو بعد رفت غذا گرم کرد خوابید 

گلبوته جون هر کدوم از اینا باعث جنگ جهانی میشد اما الان هیچی نمیگم ب نظرم اشتباه کردم بهش گفتم حق باتوعه پرو شد تازه .اون خیانت کرده من رفتم ب خانوادم گفتم هر دو اشتباهه اما چرا من دارم فقط تنبیه میشم توسط اون.دلم میخاد محلش نذارم .

2740

بچه ها واقعا تحملش سخته باز پیام داده من تو سالن میخوابم توضیحم نخاه ک بحث نشه 

باز همه چیو داره از اول شروع میکنه ....من خیلی تنهام خیلی حالم بده ای ن چ وضعیه دیگه باید چیکار کنم 

اون قضیه یارانه رو گفتم به اینجا برسم  وقتی این پول بنزین و ریختن تصمیم گرفتیم با همسرم یارانه ...

سلام عزیزم 

بهتره تو این مورد بزاری به عهده شوهرت که جواب مادر شو بده خوار رو شکر که فهمیده هست و به فکر زندگیه خودتون هست

ولی این بین باید ساده نگیری یعنی زیرکانه کنترل کنی اون جیزی که شوهرت باید بگه به مادرش

و میزان رفت و آمد رو

مثلا یبار بهانه بیار نرو بهانه طوری باشه که شوهر تم تنها نره و بهش بگو این دفعه فلان کار رو داریم بزار بعدا منم میام با هم بریم 

یا یبار بگو میترسم مادرت یه چیزی بگه بزار یکم دور باشیم تا آروم بشه و...

و یبار که رفتی قبلش حرف بزار دهن شوهرت 

ولی طوری باشه شوهرت متوجه نشه 

مثلا بگو پول رایانه رو اگه بخاطر مشکلات مالی نبود اصلا جدا نمی کردیم 

کاش مادرت عمق مشکلات ما رو درک میکرد اون موقع ناراحت نمی شد و...

گفتن این جملات به شوهرت برای گله احتمالی مادرش کمک میکنه که جواب داشته باشه

و در آخر برای بحرانی که رد شده و شما در اون به موفقیت رسیدی وقتت و ذهنتو در گیرش نکن 

من با پذیرش ارزنده ترین آرزوهایم آینده را متجلی خواهم ساخت.😍😍تجلی نیروی بالقوه من موجودیت مرا معنا میبخشد.و کائنات و نیروی های یاری دهنده خداوند همه در جهت رسیدن من به آرزوهایم همسو شده اند 💫✨💫✨
@roya_am    

سلام عزیزم مرسی صدام کردی 

چقدر تو خوب و مهربونی❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

من با پذیرش ارزنده ترین آرزوهایم آینده را متجلی خواهم ساخت.😍😍تجلی نیروی بالقوه من موجودیت مرا معنا میبخشد.و کائنات و نیروی های یاری دهنده خداوند همه در جهت رسیدن من به آرزوهایم همسو شده اند 💫✨💫✨
سلام بچه ها بلاخره امتحانام تمام شد والان بیشتر میخوام چیزایی ک گفتید رو براش برنامه ریزی کنم  ...

سلام الی جون

بهترین کار رو میکنی 

به رفتار اش جواب نده 

کار خودتو بکن امیدوارم هر چه زودتر شوهر تم آروم بگیره و کنار بیاد 

سلام عزیزم مرسی صدام کردی  چقدر تو خوب و مهربونی❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

سلام‌عشقم رویاجون  ماب کمکت نیازمندیم🤩🤩

قربونت برممممم

اگه الماس هم باشی...یه تیکه روتاجمی😍🤩
2706