2733
2739
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1319059 بازدید | 33785 پست

وای من دیشب با شوهرم بحث کردیم

الان زنگ زدم بهش دیدم آهنگ پیشواز مادر مادر گزاشته اعصابم خراب شد

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم بگو چ کاراییی منم مشکلدارم

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢

منم خيلي وا دادم 

سكوت كردم بي احترامي ديدم از همشون محبت كردم الان از خودم بدم مياد 

چرا از خودم نميتونم دفاع كنم تا شوهرم داد ميزنه قلبم ميكوبه و لال ميشم استرس ميگيرم 

من غرورمو زير پا له كردم 

دلم شكسته ولي از كجا شروع كنم چيكار كنم حالم خوب بشه شرايط مشاور رفتن هم ندارم 

وويس و كانال مشاور دارم ولي كمكم نميكنن

Aci aciylaiyilesir, Ask ise daha buyuk bir Askla...HZ.Mevlana
2728
منم اینحوری بودم به خودم اومدم بعد ۳ سال تازه میفهمم شوهرم چیارو تحمل میکرده به نظرم افسردگی داشتم چ ...

چیکار کردی؟

حال این روزهای من 

ما قصّه خود از سر اخلاص بگوییم / افسوس که گوش شنوا نیست در این شهر   
قدم بعدی ظرفای لب پر یا رنگشون کم شد همون ظرفای دم دستی رو گذاشتم تو کارتن بردم انبار تصمیم گرفتم ا ...

احسنت. نکته مهم و ساده ایه 👏👏👏👏👏

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂
2738
بهترین نظری که تا حالا خوندم 😃😃😃😃😃😃

بخدا خیلی بچه ایم هم من هم اون 

من همش اعصابشو خراب میکنم ولی اونم قشنگ تلافی میکنه😢

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2706