2733
2734
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1327336 بازدید | 33786 پست
سلام گلبوته خانم . اگر بری تاپیک های آخر منو ببینی دقیقا مشکلات من برمیگرده به همین تاپیکی که شما زد ...

کسی واسه مشکل من راه کار اساسی نداشت ینی؟؟؟حداقل لایکم کنید بتونم تاپیکو داشته باشم.  

سلام گل بوته جون.امیدوارم که منو یادت مونده باشه.گلبوته جون دیگه کم اوردم واقعا.زندگیم انقدر سرد و ب ...

عزیزم بخاطر بچه ها حتما کمتر وقت میکنی بخودت برسی وحتما بیشتر خسته ای دو سال اول بچه داری خیلی سخته تا از اب و گل در بیانو زندگی روال قبلشو بگیره مخصوصاگفتی تنهایی اگه مادرت یا خواهری نزدیکت بود میتونستی هفته یه روز بزاری پیششون و دوتایی باشین کاملن درکت میکنم خصوصا اینکه مردا اصلا ادمو درک نمیکنن هم خدارو میخوان هم خرما    هم بچه باشه هم رسیدگی به بچه ها کامل باشه هم مثل قبل تو بغل هم حرفای عاشقانه باشه   کاش مردا کمی تحمل میکردن بچه ها بزرگتر شن   در هر حال بنظرم شما سر به سرش نزار تا روتون بروی هم باز بشه  تحمل کن این روزارم میگذره  چاره ای نیست بعضی مردا عوض اینکه کمک حال ادم باشن ادمو به شکر خوردن میندازن بخاطر بچه اوردن 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم بخاطر بچه ها حتما کمتر وقت میکنی بخودت برسی وحتما بیشتر خسته ای دو سال اول بچه داری خیلی سخته ...

بابا بخدا خیلی به خودم میرسم باشگاه میرم.حتی بعضی وقتا خودش میگه چخبره انقدر تیپ میزنی.کلا اخلاقش عوص شده.رومون هم ب روی هم باز شد متاسفانه امروز به حدی انقدر حالمو خراب کرد برگشتم بهش گفتم دیگه ازت بدم میاد بزور دارم تحملت میکنم

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
2731

خانوم ها 

لطفا وقتی از طرف همسرتون کادو میگیرید ذوق کنید و خوش حال باشید حتی اگه خوشتون نیومد تعریف کنید و استفاده کنید. 

من برا تولد همسرم کمربند هدیه گرفتم.  واقعا باذوق، 

تشکر نکرد، اصن بازش نکرد خیلی تخریب شدم ایکاش نمیگرفتم 😟دیگه براش کادو نمی گیرم. 

بابا بخدا خیلی به خودم میرسم باشگاه میرم.حتی بعضی وقتا خودش میگه چخبره انقدر تیپ میزنی.کلا اخلاقش عو ...

سلام عزیزم امیدوارم هر چه زودتر مشکلت حل بشه ...با خوندنش وااقعا ناراحت شدم ...کاش بتونید با همسرتون صحبت کنید بلاخره مواقعی پیش میاد که با آرامش کنار هم باشید ...امیدوارم هر چه سریعتر شرایط بهبود پیدا کنه ❤

سلام عزیزم امیدوارم هر چه زودتر مشکلت حل بشه ...با خوندنش وااقعا ناراحت شدم ...کاش بتونید با همسرتون ...

مرسی عزیزدلم😘😍

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
سلام بزرگوار ❤❤ ممنونم از لطفتون ، امیدوارم شما هم عالی باشید  منم بی نهایت دلم براتون تنگ ...

گل بوته جان 

من دارم از اول تاپیک می خونم. شما یه تاپیک دیگه داشتید ب اسم دوست داشتن خودمون ولی من نگاه میکنم نیست ،حذف کردید؟

سلام به همه من این مدت خیلی خیلی تلاش کردم به نتایج خوبی هم رسیدم راستی بچه ها اگه دوست دارین سایت گ ...

سلام من سایت گیس گلابتونو دیدم ولی برنامه یک سالشو ندیدم خریدنیه؟کدوم قسمتشه؟

گله از دست کسی نیس ، مقصر دل دیوانه ماست😊

سلام بچه ها بلاخره امتحانام تمام شد والان بیشتر میخوام چیزایی ک گفتید رو براش برنامه ریزی کنم 

البته این چند وقتم رعایت میکردم .شوهرم ب من خیلی توهین میکنه نمیدونم چیکار کنم فقط سکوت میکنم وگاهی میگم احترامه همو حفظ کنیم اما اون دست بردار نیست میگه ازت کینه دارم میگه ما ب درد هم نمیخوریم 

بچه ها گاهی ازش متنفر میشم 

واقعا من باورم نمیشه اینقدر اروم شدم قبلنا با هرکدوم از این حرفا ک میزد ی جنگ اساسی داشتیم الان نه انگار بغضمو قورت دادم و ساکت شدم .

ولی برا خودم خیلی هدف دارم شنبه ب بعد میرم باشگاه زبانمم شروع کردم اگه بشه میخوام کلاس رانندگی هم برم حالا معلوم نیست 

2706