2733
2734

میگه نباید تو ساختمانی باشی که مرد رفت و آمد داره 

پایین من آموزشگاه فنی حرفه ای هست

تورخدا یکی یه حرفی یه چیزی نشونم بده ،،

من قرار داد پنج ساله بستم ،،،از جیب خودم کلی خرج کردم برای مغازه ،،،،،

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

اول برو اماکن گریه زاری کن حسابی بگو با کلی امید مغازه زدم پنج ساله قرارداد بستم فلان

نامه بزن به یه کله گنده ای مثل نماینده مجلسی امام جمعه ای کسی کمک بخواه وساطتت کنن

با صاحب ملک صحبت کن دوستانه حلش کنین 

اخرشم اگه صاحب ملک و اماکن زیر بار نرفتن برو شکایت کن که صاحب ملک با اگاهی از شغل من ملکی را اجاره داده که قابل استفاده من نبوده 

لطف حق با تو مداراهاکند     چون که از حد بگذرد رسوا کند
بابا یه مغازه زنونه هست ،،،،،حالا مهم نیست چیه  نخواستم کامل بگم ،،، لطفا قضیه اصلی رو بچس ...

صدجور مغازه زنونه داریم خب

لباس زیر فروشی

ارایشگاه

تتو کار

اتاق ماساژ 

اتاق پوست 

باشگاه زنانه

لطف حق با تو مداراهاکند     چون که از حد بگذرد رسوا کند
یعنی فقط اومدید بگید مغازه آت چیه و کنجکاوی کنید ،،، .دیگه بیشتر از این چیزی بلد نبودید 

عصبی و طلبکاری ؟  

یه عده یه جوری میگن تحصیلات شعور نمیاره انگار ترک تحصیل شعور میاره !! اگه شما چند مورد بی شعور در قشر تحصیل کرده دیدید ما خیلی بیشترش رو بین افراد 

شاید بدرد بخوره از اهالی محل استشهاد جمع کن با امضا که تو و مغازت نه مزاحمتی ایجاد کردین نه باعث ترویج فساد و فحشا شدین

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂
اول برو اماکن گریه زاری کن حسابی بگو با کلی امید مغازه زدم پنج ساله قرارداد بستم فلان نامه بزن به ی ...

ممنون عزیزم لطف کردی ،،،،

اخه صاحب ملک بدبخت اصلا خبر ندارع ،،،،اطلاع ندارع از این قضایا ،،،،من مشکلم با اون نسست 

من دوساله تو این مغازه ام ،،،،،

اگه از اول بهم میگفتن نمیومدم 

آخه من الان چه جوری ذربیام 

بنظرت با گریه زاری و اینا حل میشه ؟؟؟خداکنه اینجور باشه 

آخه پارتی هم ندارم ،،،نمیشناسم کسی رو 

عصبی و طلبکاری ؟    

اگه شعور داشته باشی و مغزت کار کنه میفهمی که بله طبیعتاً باید عصبی باشم بخاطر مشکلیکه برام پیش اومده 

هم عصبی هستم هم استرس دارم ،،،،،،،،

من عصبی و طلبکار ،،،تو شعور اینو داشته باش رات رو مستقیم بکش بروووووووووووووووو

2706