2737
2739
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1323470 بازدید | 33786 پست
خوشحالم واست که خوشبخت شدی وبعداز سختیهای زیاد به ارامش رسیدی.ولی همه ی زندگیها درست شدنی نیست

ممنونم مهربون

متاسفانه کاملا با حرفتون موافقم 

من تو این یک سال که تاپیک رو زدم 

چیزهایی دیدمو شنیدم که روزها فکرمو درگیر کرد ، قلبم آتیش گرفت و بارها بخاطر ظلمی که به خانوم ها میشه اشکم درومد 

‏همه فکر میکنن من رازدارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین🤦🏻‍♂️😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من عقدم یسال و یماه گاها نامزدم بی دلیل حوصلش سر میره تو یسال شاید چهارپنج بار بعد بهم میگه با من حرف نزن بزار حوصلم اومد سرجاش میحرفیم دوسه روز میکشه.  تو اینمدت اصلا با من قهرنمیکنه ها میحرفه سطحی بگو بخندنمیکنه چکارکنم منم راهنمایی کنید لطفا

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2742

من همیشه سکوت می کردم و خودخوری اهل دعوا و جواب دادن نبودم خیلی زیادی مظلوم بودم همش می رفتم برای آشتی ولی اون پر رو پر توقع شد انگار حقمه هر چی سرم میاره الان هم قبل از دعوا دیدم گرفته است رفتم بگم حق با توئه من نباید سلام می کردم چون به تو بی احترامی کرد ولی تا دید من پشیمونم بدتر کرد حرفای بدی زد و کلی نوهین کرد منم رفتم تو فاز بی محلی و با بجه ها خوش و خندان حس کردم از اینکه بذارمش کنار مثل خونوادش بیشتر جواب میده انگار کمبود محبت داره خودش می گفت باباش بقیه بچه ها رو بیشتر دوست داشته حس می کنم برای جلب توجه اونا هر کار میکنه هر چند جلو من خیلی قربون صدقش میرن همه کارای خونشون با شوهر من بوده یه دفعه اوایل گفت اگه به تو محبت کنم جلوشون میگن فلانی عوض شد وقتی میریم سفر از اونا دوریم یکی دیگه میشه با محبت و پر از عشف

سختی های زندگی بی حکمت نیست و پشت مشکلات و سختی های زندگی حکمتی الهی نهفته است که شاید بر ما پوشیده باشد
پس نیشگون و گازش بگیر 😄 چرا بدش میاد آخه؟

نميدونم افسرده ام همش دلم ميخاد گريه كنم اصلا ميگه بمن دس نزن سه سال ازدواج كردم انقد شبا به بوسيدن و بغل كردن فكر ميكنم خيلي شبا خواب ميبينم بغلم كرده حالم خيلي خرابه

من ۴۲ سالمه با تفاوت سنی ۱۰ سال الان چند ساله با مامانم یه جا میشینیم با یه ذوقی خونه رو ساختیم نزدیک اومدن مامانش گفت شما نمی تونید با اونا زندگی کنید افکارشو ریخت به هم به قول رویا خانم به جای اونا من باید برم تو کار شستشوی مغزی اونا با قصه و دروغ پرش می کنن مثالای دروغی فلانی اینو گفت و زن فلانی اینحور....

سختی های زندگی بی حکمت نیست و پشت مشکلات و سختی های زندگی حکمتی الهی نهفته است که شاید بر ما پوشیده باشد

اوایل ازطلاق می ترسوندم منم به حرفاش گوش می دادم یه جور حس امنیت داره که من همه جوره هر بلایی سرم بیاره هستم ولی به خاطر بچه ها دستم بستس بعد از قهر آخری دیگه دعوا بشه نمیرم آشتی خودش میاد با شوخی و اینا آشتی کنه دارم به خودم اهمیت میدم میرم باشگاه محکم اعتراض می کنم فکر کنم خوب بوده نه؟

2740

من خیلی ساده و زود باور بودم الان خندم میگره از خودم تو این یک سال گذشته فهمیدم حرفای خواهر شوهرم همش پوز دادن بوده برای اینکه حرص منو دربیاره به خاطر حسود بودنش الان فقط از حرفا وکاراش فقط تو دلم بهش می خندم خیلی اعتماد به نفسم رفته بالا بعضی وقتا هم با خنده جوابشو میدم😀قبلن گوش میدادم بعد گریه درددل با شوهر و دعوا من خواننده خاموش بودم امیدوارم منم زندگیمو دو دستی بچسبم و درست کنم با کمک شما دوستان 

ببین شوهر من عاشقانه به من پیام میداد میرفتیم پیش خانوادش تمام حواسش به من بود  هر مناسبتی برا ...

من یک هفته انجام دادم خودم خیلی اروم بودم ولی انقدررررر بی توجهی دیدم ک ول کردم‌شروع کردم باز ب دعوا 🥺

......
عزیز دلم ولی خب این زندگیه شما هم بی شباهت به زندگی دختر مجردی که دوست پسرشو هفته ای یبار میبینه و گ ...

عزیزم ممنون از راهنماییت آره میخام ادامه بدم نه بخاطر خودم بخاطر پدرو مادرم ولی خب درنهایت تصمیمم برای ادامه دادنه ولی شغلم رو ول نمیکنم چون امیدی بهش ندارم دلگرم نیستم نمیتونم شغلمو ول کنم.حالا دیشب بعداز 40روز براش پیام فرستادم عکس یه متن که زنت برات میمونه نه خانوادت واینکه زنها احتیاج به محبت دارن ولی هیچی جوابمو نداد هیچی انگار نه انگار میشه به من بگی بعد از 40روز الان بهترین کار چیه بهش پیام بده بیاد پیام ندم بزارم خودش میاد میدونم پیامم بدم میخاد بگه نه تو منو پر کردی من دیگه نمیخامتو از این حرفا تو دلم آشوبه میشه الان بگی بهترین کار چیه؟برای نفقه بنظرت بهش پیام بدم این 300تومن به کجای من میرسه پول کرایه خونه بدم لباس زمستونی بخرم کفش بخرم بنظرت بگم چرا اینقد دادی درصورتیکه میدونم الان برا خواعرش صدبرابر پول داده برا لباس و اینا الان چه کنم؟

ماماناچه حسی دارید وقتی بچه توشکمتون تکون میخوره باتصورشم قلبم میریزه موهای تنم سیخ میشه دیگه صبرم تموم شده گذشت اون جونیم بچگیم خوشگلیم شدم یه زن بالغ و پخته که هنوز هیچکس بهش نگفته مامان.منم دیگه خسته شدم بعضی شبا برا خودم رویامیبافم خودموحامله تصور میکنم وای که چه حس خوبیه دکترا جوابمون کردن گفتن فقط جنین اهدایی شوهرم دیگه ازسرش افتاده میگه دیگه حس بچه نداره خسته شدم از بس برای بچه خواهر و برادر و خواهرشوهر مادری کردم و خودم یواشکی مادرشون تصور کردم که چه حسی دارم اگه بچم باشه از عمق وجودم براشون مادری کردم ولی اونابه من نمیگن مامان.اونا بعدازچندساعت منو پس میزنن و میگن مامانمومیخام اونجاست که میفهمم من چقدرتنهام چقدر بی کس.راستی اگه بمیرم کی میفهمه من نیستم حسرت خیلی چیزاموند رودلم برای منم بادلای پاکتون دعا کنید تا خدا معجزشو نشونم بده😢😢
عزیزم ممنون از راهنماییت آره میخام ادامه بدم نه بخاطر خودم بخاطر پدرو مادرم ولی خب درنهایت تصمیمم بر ...

اگر میخوای بمونی پس چرا باز اشتباهاتت رو تکرار میکنی 

چرا دوباره علیه خانوادش متن و عکس فرستادی ؟ 

چرا هنوز داری حرص اینو میخوری به شما سیصد داده و به خوارش چند میلیون ؟ 

اصلا باید ندید بگیری 

راجبه خانوادش جز در حد حال و احوالشون رو بمرسی بیشتر سوال نکن 

به نظرم زنگ بزن 

بدون دعوا بدون بحث باهاش عادی حرف بزن 

از دلتنگیت بگو 

بگو میخوای ببینیش 

اگر دیدی بحث طلاق رو پیش میکشه عصبانی نشو 

توهین نکن 

سکوت کن 

حرفاش تموم شه 

بگو بیا رو در باهم حرف بزنیم، دلم میخواد ببینمت

کاش اونجا خونه کرایه نمیکردین ، این اشتباه بزرگی بود