2737
2734
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1320051 بازدید | 33786 پست
سلام گلبوته جون خوبی خیلی وقت بود تایپک نیومده بودم فکر کردم شما هم نمی یای الان اتفاقی دیدم شما هم ...

ممنون پریسا جون ، متاسفانه چند وقتی شرایط اومدن به سایت رو نداشتم 

خیلی حالم خوبه خدارو شکر 

شما چطوری؟ ❤

‏همه فکر میکنن من رازدارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین🤦🏻‍♂️😂
من خیلی ساده و زود باور بودم الان خندم میگره از خودم تو این یک سال گذشته فهمیدم حرفای خواهر شوهرم هم ...

خوبه که تغییر کردین 

انشاالله درست میشه 

عزیزم شما تاپیک زندگیه رویا جون رو خوندین ؟ 

شاید خوندن تجربه هاشون بیشتر کمکتون کنه 

چون من شخصیتم کامل فرق داره ، من معمولا اخلاقم از بچگی جوری بوده که سعی میکردم کسی رو ناراحت نکنم 

اگر کسی ناراحتم میکرد ازش فاصله میکردم 

تا حدی خوددار بودم تا طرف خودش میومد عذرخواهی 

اما با اولین قدمی کا سمتم میومد زودی میبخشیدمش 

با شوهرمم همینطور بودم 

و معمولا همیشه ایشون میان سمتم برای رفع دلخوری 

منم زودی میخندم و با شوخی و خنده سعی میکنیم همه چیو فراموش کنیم 

رفتارتون تا حدودی شبیه به رویا جونه

توصیه میکنم تاپیکشون رو بخونید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یک هفته انجام دادم خودم خیلی اروم بودم ولی انقدررررر بی توجهی دیدم ک ول کردم‌شروع کردم باز ب دعوا ...

چون هدفتون اشتباه بود

به همین دلیل به نتیجه دلخواه نرسیدین 🌹

نميدونم افسرده ام همش دلم ميخاد گريه كنم اصلا ميگه بمن دس نزن سه سال ازدواج كردم انقد شبا به بوسيدن ...

فقط رو همین دو مورد حساسیت دارن 

بقیه وظایف زناشویی رو انجام میدن ؟ 

2731
اگر میخوای بمونی پس چرا باز اشتباهاتت رو تکرار میکنی  چرا دوباره علیه خانوادش متن و عکس فرستاد ...

زنگ زدم بازم دعوامون شد بازم بهم فحش دادیم نتونستم گفتم خواهرتو ازکارت بیرون کن گفت نمیکنم بهش احتیاج دارم میدونم سراغ بجه نمیره و بچه دار نمیشیم الان7ساله نرفته من4سال هیچی نگفتم ولی نرفت .خب وقتی زنگ میزنم نمیفهمه باید بیاد.گفتم ولش کن نمیزنگم بهش کلن دیگه ولش کردم تصمیم گرفتم عوض بشم ولی وقتی برگرده دیگه سرده سرد میشم

ماماناچه حسی دارید وقتی بچه توشکمتون تکون میخوره باتصورشم قلبم میریزه موهای تنم سیخ میشه دیگه صبرم تموم شده گذشت اون جونیم بچگیم خوشگلیم شدم یه زن بالغ و پخته که هنوز هیچکس بهش نگفته مامان.منم دیگه خسته شدم بعضی شبا برا خودم رویامیبافم خودموحامله تصور میکنم وای که چه حس خوبیه دکترا جوابمون کردن گفتن فقط جنین اهدایی شوهرم دیگه ازسرش افتاده میگه دیگه حس بچه نداره خسته شدم از بس برای بچه خواهر و برادر و خواهرشوهر مادری کردم و خودم یواشکی مادرشون تصور کردم که چه حسی دارم اگه بچم باشه از عمق وجودم براشون مادری کردم ولی اونابه من نمیگن مامان.اونا بعدازچندساعت منو پس میزنن و میگن مامانمومیخام اونجاست که میفهمم من چقدرتنهام چقدر بی کس.راستی اگه بمیرم کی میفهمه من نیستم حسرت خیلی چیزاموند رودلم برای منم بادلای پاکتون دعا کنید تا خدا معجزشو نشونم بده😢😢
2740

من سه سال ازدواج كردم شوهرم تابلو ساز با برادرش كار ميكنه دوره ي نامزدي خيلي خوب بود بوسم ميكرد عشق بازي ميكرديم رفتيم خونه خودمون از روز اول تشك هامونو با كمي فاصله انداختيم به خواست شوهرم ميگفت من نميتونم كسي كنارم باشه مدام ذهنم بيداره كه نخورم بهش منم تا صبح خواب ميديدم بغلش هستم خيلي شبا 

الانم خيلي به محبتش نياز دارم اما از نظر خودش اينا محبت نيس يه سال اول تنها ميموندم خونه سخت ميگذشت مادرشوهرمم خيلي دخالت داره تو زندگيم هر روز زنگ ميزنه به شوهرم كه نهار بيا من تا شب تنها بودم ديدم نميشه الان دو سال ميرم سركار

براش غذا درست ميكنم دلم ميخاد يه تشكر كنه بارها گفتم اما نميكنه من چطوري بايد باهاش رفتار كنم حرفايي ميزنه دلمو ميسوزونه نميتونم جوابشو بدم ميرم گريه ميكنم خسته شدم ديگه

2706