2733
2739
عنوان

سقط جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1513 بازدید | 88 پست
اره من تو نیتی سایت خیلیارو دیدم که هماتوم داشتن و سالم بچه رو دنیا اوردن .مادرت اینا بعدش اومدن دید ...

اره ولی خب خیلی دیر بود.فقط مامانم اومد البته

عشق مثل جنگ می مونه...شروع کردنش راحته...تموم کردنش سخته...فراموش کردنش محاله...
خوندم ولی خب چیکار میتونی بکنی جز اینکه خودت رو با این حرفا اروم کنی وگرنه افسرده تر میشی .

هیچی ارومم نمیکنه.دلم از نامردیه همه گرفته.اما جز سکوتم کاری نمیتونم بکنم😔

عشق مثل جنگ می مونه...شروع کردنش راحته...تموم کردنش سخته...فراموش کردنش محاله...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من سه ماه صبر نکردم بعد سقطم یکم خوب شدم اقدام کردم اما خود به خود سه ماه بعدش شدم  شماهم دوست ...

خداکنه عزیزم یه کم بدنم آماده شه اقدام میکنم البته من ۳ماهه ازدواج کردم ولی هردومون دوست داریم

من ریخته ام در رگ تو شیره جان،هی چرخ بزن در منو دل را بتکان،این هم نفسی چه حس و حالی دارد،در پیکر من دو قلب دارد ضربان😍
منم دیروز سونو دادم گفت پوچه قراره سقطش کنم دوروزه هیچ جایی نمیرم فقط گریه 

چند هفته هستی عزیزم؟

من ریخته ام در رگ تو شیره جان،هی چرخ بزن در منو دل را بتکان،این هم نفسی چه حس و حالی دارد،در پیکر من دو قلب دارد ضربان😍
هیچی ارومم نمیکنه.دلم از نامردیه همه گرفته.اما جز سکوتم کاری نمیتونم بکنم😔

گاهی از اتفاقات بد وخوب زندگی باید درس بگیری .تو این اتفاق بد مقصر بودن خانواده ها و شوهرت .چرا مادرشوهرت برات غذا نمی اورد .انقدر سختش بود ظهر میاورد شبم میخوردی .از جات بلند نمیشدی .حداقل تا هفته ۳۰ یه جور تحمل میکردی ‌.اونموقع دیگه اگه دنیا میومد زنده میموند اما همه ی اینا گذشته و باید خواست خدا در نظر بگیری .توی این وقت عزیز با اینکه گناهکارم از خدا میخوام اول به قلبت ارامش بده بعدم یه نسنیه خیلی ناز وسالم 

دختره  مرسی عزیزم ایشاله شماهم زودتر حامله بشی راستی کاچی خیلی بخور من بعد سقط هام فقط کاچی ب ...

من خیلی کم خونریزی داشتم عزیزم سن بارداریم خیلیییی پایین بود

چه خوب که دخمله خدا حفظش کنه برات

2738
بمیرم برات منم همینطوری بودم تو بارداری.یه روز در میون زیر سرم بودم.از هفته ۴ خونریزی داشتم تا روری ...

کاش من بودم بخدا میومدم ازت مراقبت میکردم😔

کاش من بودم بخدا میومدم ازت مراقبت میکردم😔

قربون دل مهربونت بشم من‌.اگه مهر و محبت تورو یکی از دوروبریام داشت الان بچم مونده بود.

اگه خدا بخواد به امید خودش هممون دوباره دامنمون سبز میشه همینجا دوباره خبرای خوب بهم میدیم انشالله

قربون دل مهربونت بشم من‌.اگه مهر و محبت تورو یکی از دوروبریام داشت الان بچم مونده بود.

خدانکنه عزیزم بخدا دلم روشنه به زودی خدا  نی نی میزاره تودلت مطمنم

گاهی از اتفاقات بد وخوب زندگی باید درس بگیری .تو این اتفاق بد مقصر بودن خانواده ها و شوهرت .چرا مادر ...

مادرشوهرم نه تنها غذا نمیاورد بلکه الان علنا اعلام میکنه من انقد داشت بهم خوش میگذشت اصلا تو و مشکلتو یادم نبود.شوهرم خیلی کمکم کرد اما توی دکتر بردنم کوتاهی میکرد در حالیکه من باید هر هفته چکاپ میشدم و وضعیتم بررسی میشد.در ضمن ممنونم از دعای قشنگت عزیزم😘

خدانکنه عزیزم بخدا دلم روشنه به زودی خدا  نی نی میزاره تودلت مطمنم

راضیم به رضاش.هر چی خودش بخواد من راضیم

مادرشوهرم نه تنها غذا نمیاورد بلکه الان علنا اعلام میکنه من انقد داشت بهم خوش میگذشت اصلا تو و مشکلت ...

سلام.دوران بسیار سختی گذروندی خدا رو شکر کن که میگذرد خیلی خیلی زود دوباره مامان میشی .منم ۴ روزه دومین سقطم در یکسال داشتم.توکلم بخداست  بخاطر یهل انگاری دکترم ابن بچه ام سقط شد منم داغونم کاش این روزها زودتر بگذره.براتون دعا میکنم ارامش بگیرین

2706