2733
2734
عنوان

خواهر زادم گفت سینه های منم خوشمزست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2186 بازدید | 92 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

باور نمیکنم  از کانالهای تلگرام اسکی میرین این شوخیای بی‌مزه رو

عزیزم مهم نیست باور کنی یا نه😂من برای خنده گفتم اگرم از اون کانالا پیدا کردی بیار برام ببینم

کاربری دست دو نفره 👒اگه زخمت رو درمان نکنی به کسایی زخم میزنی که نقشی توی زخمی کردنت نداشتن
2731

البته که فکر میکنم جوک باشه تو تلگرام تو کانالها پره از این چرت و پرتها

ولی در کل بابای خیلی بیشعوری داشته!

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
این چه جوابیه باباش داده 😐

عزیزم فکر نمیکنم زشت بوده باشه منم ادامه سو ننوشتم 

ده ساعت داشت توضیح میداد راجب این چیزا 

هر ادمی صلاح بچه شو بهتر مبدونه

کاربری دست دو نفره 👒اگه زخمت رو درمان نکنی به کسایی زخم میزنی که نقشی توی زخمی کردنت نداشتن
چرا میگید باباش حرف زشت زده خب منظور سینه مرغ بوده میگه تو که مرغ نیستی خوردنی باشی😂

نه اتفاقا باباش منظورش سینه های خود بچه بوده که گفته مگه مال تو خوردنی ان!!!!

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
منم پنج شش سالم بود سر سفره گفتم مامان بهم سینه بده سینم بزرگ شه من اصلا نمیدونستم دارم چی میگم🤣مام ...

وای 😐😂

2706