2726
عنوان

سقط جنین

1512 بازدید | 88 پست

دوستان کسی به تازگی سقط داشته؟

من ریخته ام در رگ تو شیره جان،هی چرخ بزن در منو دل را بتکان،این هم نفسی چه حس و حالی دارد،در پیکر من دو قلب دارد ضربان😍

من سقط داشتم ولی جنین نداشتم بارداریم پوچ بود

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر کسی هست بیاد باهم تبادل نظر کنیم و همدیگرو دلداری بدیم شاید اطلاعات خوبی بهم بدیم

من ریخته ام در رگ تو شیره جان،هی چرخ بزن در منو دل را بتکان،این هم نفسی چه حس و حالی دارد،در پیکر من دو قلب دارد ضربان😍
2728
من سقط داشتم ولی جنین نداشتم بارداریم پوچ بود

دقیقا منم همینطور کی باید اقدام کنیم

من ۲۴ ابان زایمان زود رس تو ۲۰ هفته داشتم خیلی سخت بود😔😔😔

خیلی ناراحت شدم عزیزم الان خوبی؟

من ۷هفته رفتم ساک خالی بود هفته ی بعدشم رفتم خالی بود دکتر بهم قرص داد استفاده کردم افتاد

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
واااای چرا عزیزم .به چه مشکلی؟

هماتوم داشتم گلم.خاطره بارداریم تو تاپیک قبلی هست همه چی رو کامل توضیح دادم

عشق مثل جنگ می مونه...شروع کردنش راحته...تموم کردنش سخته...فراموش کردنش محاله...

سه ماه بعد سقط

منم پارسال سقط داشتم بعد سه ماه باردار شدم اما من عجله داشتم جلوگیری نکردم خود به خود بعد سه ماه حامله شدم 

من علت سقطم  دل و جگر مرغ خورده بودم به خون ریزی افتادم هفته ۷ بودم

لطفا فقط یه صلوات برای سلامتی اقا امام زمان💕 
من ۲۴ ابان زایمان زود رس تو ۲۰ هفته داشتم خیلی سخت بود😔😔😔

عزیزم داستان زایمانتو خوندم خیلی برات ناراحت شدم ان شالله به زودی زود خدا بهت بچه صحیح و سالم بده 

خدای عزیـــــزم مگر من جز تو که را دارم که وقتی دلم بگیرد، بیایم و با او درد و دل کنم و بشود آرامِ جــــــــــانم خدای من اگر تو بخشش نکنی؛ اگر از محبتت محرومم کنی چیزی نمی‌ماند برایم ای بهترینم... مرا هدایت کن؛این بندۂ خطاکارت را هدایت کن که خطا نرود...(راه کسانی که ايشان را نعمت داده‌ای، نه خشم گرفتگان بر آنها و نه گمراهان)خودم خوب می‌دانم گهگاهی پایِ ایمانم لنگ می‌زند، من خوب می‌دانم که چه عهدهایی را که با تو بسته‌ام و شکسته‌ام …اما خوب میدانی خدایِ خوبم که من لحظه لحظه تو را نفس میکشم.خدایِ عزیزم مثل همیشه کنارم باش 
من ۷هفته رفتم ساک خالی بود هفته ی بعدشم رفتم خالی بود دکتر بهم قرص داد استفاده کردم افتاد

واسه من قبل هفته 4 تشخیص ادن پوچه و خودش افتاد نگفت کی باید اقدام کنی؟

سه ماه بعد سقط منم پارسال سقط داشتم بعد سه ماه باردار شدم اما من عجله داشتم جلوگیری نکردم خود به خو ...

یعنی دلیلش دل و جیگر بود مطمنی عزیزم|؟

2706