2737
2734
عنوان

اینهمه اشتباه در سونوی تشخیص جنسیت جنین !!!!!!چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1223390 بازدید | 3724 پست
ناراحت؟؟؟!!!🙄🙄😟😟 نه عزيزم خيلى هم خوشحالم و خداروشكر🙏 من واقعاً دوست داشتم دختر داشته باشم،&nb ...

منم نینیم پسر شد خیلیی گرریه کردم اصلاا اشکام دست خودم نبود اگه سونوی ان تی بهم میگفت پسره خودمو آماده میکردم انقدرر شوکه نمیشدم 

ولی خواست خدا بود الان عادت کردم بهش 

یکی از دوستام که یه پسر و یه دختر داره گفت یه جنس خیلییی بهتره حالا بدنیا بیاد حرف منو میفهمی 

البته دختر شد از ته دل دوسش دارم چون یکی دختر دارم و واقعا میدونم چقدر شیرینه ولی خوب دلم یک پسرم می ...

منکه دومیم هم پسر شد و حسرت دختر موند به دلم .

گل سر و تل و هدبند و دامن میبینم اشکام میاد 😢😢

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
سلام .خوش به حالت دوتا دختر داری. چقدر دوست داشتم دوتا دختر پشت هم .  من مانلتم چهارتا دختر دا ...

منم از اینکه فکر کنم عروس دار میشم دلم میگیره خدایی هر کاری برای عروس ادم بکنه بازم مثل دختر ادم‌نمیشه خیلی دوست داشتم سونو اشتباه کرده باشه 

منم نینیم پسر شد خیلیی گرریه کردم اصلاا اشکام دست خودم نبود اگه سونوی ان تی بهم میگفت پسره خودمو آما ...

شما توو ان تي حدسي نزدن؟؟شمام روز تخمك گذاري اينا رو رعايت كردي؟؟

من یکیو میبینم دختر بارداره حس میکنم از فضا اومده .سال 96 هررررر کی باردار شد پسر بود 

چقدر خدا اون بالا بهمون ميخنده،به شما پسر داده و دختو ميخواي،به من دختر داده و پسر دوست داشتم،،حكمتشو نميدونيم اما كاش ارزوي ما با حكمتش يكي ميشد

2738
منم از اینکه فکر کنم عروس دار میشم دلم میگیره خدایی هر کاری برای عروس ادم بکنه بازم مثل دختر ادم‌نمی ...

شما توو ان تي حدس زد؟؟منم توو ان تي گفت احتمالا دختر،هنوز ميگم شايد اشتباه باشه حدسش،،علايم شما چه جوريه؟

شما يادتونه توو سونوي اول بچه كدوم سمتتون بود؟؟؟

سمت راست ضربان قلب اواین سونو ۱۶۸ بعد ۱۵۸ اخرین بار هم ۱۴۸ بود پی هاش ادرار هم ۷ بود که میگن اگه پی هاش ادرار بالا باشه جنین پسره ولی زیر ۵ دختره 

سلام مامانا .منم هفته 24 رفتم سونو. دکتر بهم گفت پسره .راستش خودمم دیدم بین پاهاشو.پسر بود. اما خیلی ...

این حال رو منم داشتم آخه بچه اولم دختره خیلی عاشقشم همش می گفتم آخه بچه پسر رو آدم چجوری میتونه دوست داشته باشه دختر نازه و از این فکر ای مسخره ولییییییی همین که پسرم به دنیا آوند عاشقش شدم وایسا بیاد میبینی پسر چققققد دوست داشتنیه حتی شوهرم وقتی دکتر گفت پسره زد تو ذو قم و من که ناراحت شدم گفت خب چیکار کنم دست خودم نیست پسر دوست ندارم ولی الان گاهی یه چیزایی میگه که احساس میکنم اونو بیشتر دوست داره تا دخترمونو هی میگه من چقد خنگ بودم فکر میکردم پسر خوب نیست الان یه لحظه شیطنتاشو با دنیا عوض نمیکنم 

منتظر اتفاقات خوبم 
2706