2726
تقریبا میتونم بگم نمیتونم به سونو ی تعیین جنسیت اعتماد کنم واسه همین نمیخوام فعلا سیسمونی بخرم.
الان ماه هفتم هستم و آخرین بار ماه پنج سونو دادم که دختر بود انقدر تو فامیل و دوست و آشنا اشتباه تشخیص دیدم که نمیتونم اعتماد کنم.به نظر شما حق دارم که هنوز مطمئن نباشم نی نی کوچولوی نازنینم یه دخمله؟
آیا دستگاهای سونو توانایی تشخیص دقیق رو ندارند؟من پیش شاکری سونو کردم که جدیدا خیلی اشتباه میگه.
اما جز اون هم زیاد دیدم و شنیدم .
خودمم موندم البته سیسمونی و...اصلا واسم مهم نیست الان صرفا سوالم علمیه دوستان بالاخره سونو از چه زمانی قطعا "درسته؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ماه پنج دیگه اشتباه نداره. هیچ سونوگرافی حتی توی شهرهای دور هم اشتباه نمیکنه عزیزم. چون نینی دیگه بزرگ شده.
از هفته 20 به بعد هیچ کس اشتباه نمیگه عزیزم.
اون اشتباهاتی رو هم که درباره شاکری خوندی مال هفته 13 و 14 هست. نه 5 ماهگی
مبارک باشه پیشاپیش قدم نورسیدت خانومی..... به سلامتی
2728
منم هفته 14 پیش شاکری رفتم و گفت دختره، هفته 20 هم رفتم و گفت دختره و هفته 34 یه جای دیگه رفتم و اونم گفت که دختره... ولی در کل اون دو باری که پیش شاکری رفتم راضی تر از اون بار آخر بودم که جای دیگه رفتم، چون دکتر شاکری خیلی دقیق همه چی رو میگه و به نظر من تشخیصش حرف نداره.
به لحاظ علم سونوگرافی، کلاً هیچ قطعیتی در تعیین جنسیت نی نی ها وجود نداره . فقط پزشکان ماهر با دستگاههای قوی تر و به روز تر در ماههای بالاتر و با توجه به نحوه قرار گرفتن جنین در رحم در حین سونو ، می توانند جنس نی نی را با درصد احتمال بیشتری تشخیص بدهند . ضمناً جنین های پسر زودتر از جنین های دختر مشخص می شوند اون هم به دلیل تشخیص ب ی ض ه ها است . معمولاً دختر خانم های خجالتی دیرتر مشخص می شوند . مثل دخملی من که تو هفته 20 دکتر هرکاری کرد پاهاشو باز نکرد .
پرنسس عزیزم من صحبتم فقط در مورد شاکری نیست خانومی. در مورد زمان سونو گرافی هست. من نه به ایشون نه هیچ دکتر دیگه ای تعصب ندارم حتی به خاطر حرفایی که در موردش شنیدم پیش اون نرفتم. اما اینو یک دکتر بهم گفت که از هفته 20 به بعد سونوی معمولی کاملا جنس جنین را مشخص میکنه مگر دستگاههای خیلی قدیمی (10 سال قبل و بیشتر) .
در ضمن اگه موقعیت قرارگیری نی نی طوری باشه که قطعا نتونن بگن خودشون یا سعی میکنن نی نی رو حرکت بدن یا میگن برو و یکی دوساعت دیگه بیا....
در ضمن سونوگرافهای حاذق فقط از روی آلت تناسلی نیست که تعیین جنسیت میکنن. حالت ستون فقرات دخترها و پسرها هم فرق میکنه که ظاهرا فقط دکترهای متبحر اینو میفهمن
من هفته 13 رفتم پیش دکتر طراحی گفت پسره.
هفته 19 رفتم پیش دکتر شاکری گفت پسره و هفته 22 رفتم پیش دکتر فرزانه و بازم گفت پسره.
اشتباه وجود داره ولی دیگه نه در ماه 5
الانم که میگی ماه 7 هستی و دیگه بعید میدونم اشتباهی صورت بگیره.
خدایا بابت داشته ها و نداشته هایم شکر...
من هفته 16 رفتم دقیق دقیق بود حتی مشخصات چهرشم بهم گفت. گفت دماغش کوچلو. لپیه چونشم قد نخود میمونه چهههههههههههههه پر مو!!! تمام پشت و دستش و از ابرو تا پیشونیشم مووووووووووووووووووووووووو... الانم که 3 سالشه همونجور پر مو هستش:)
من بیمارستان مهر پیش خانم الماسیان رفتم.
سلام گلم.......منم معتقدم شاکری تو هفته های بالا اشتباه نمی کنه.......من امروز برای بار چهارم رفتم سونو و بازم همون پسر بود......من برای دومین بار تو هفته 20 رفتم سونو پیش شاکری که گفته بود پسره و بعد اون دو بار دیگه جاهای دیگه رفتم سونو که اوناهم گفتن پسره............من 20 همین ماه زایمان دارم...................
بخودت هی تلقین نکن که جنسیت اشتباه شده
سرنوشت را کی توان از سر نوشت...
2706