2737
2739
عنوان

اینهمه اشتباه در سونوی تشخیص جنسیت جنین !!!!!!چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1222467 بازدید | 3724 پست

سلام دوستيا خوبيد؟؟

من هفته ١٢ رفتم ان تي دكتر قرباني گفت ٧٠ درصد دختره

دوباره هفته ١٨ رفتم سونو انومالي همون دكتر قرباني گفت دختره

خودمم حس ميكنم دخترولي اين چند روز رفته رو مخم نكنه پسره 

همسرم هم نميذاره برم سونو ديگه

نظرتون چيه؟؟؟

خداوندا بابت تمام نعمت هایی که به من دادی هزاران شکر  بر آنها بیفزا. آمین❤❤❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آخییی مبارک باشه .پس غربالگری درست گفته بودن بهت  .الان ناراحت که نیستی؟😉

ناراحت؟؟؟!!!🙄🙄😟😟

نه عزيزم خيلى هم خوشحالم و خداروشكر🙏 من واقعاً دوست داشتم دختر داشته باشم، اما به نظرم واسه پسرم بهتره كه يه همجنس داشته باشه و با هم بزرگ بشن☺️

به اميد خدا واسه سومى با برنامه پيش ميرم واسه يه دخمل ناز😍

2738

سلام دوست جونیا خوبید ؟ نی نیهای تو دلتون خوبن ایشالا ؟؟  منم یک دختر ناز 14 ماهه دارم دومی باردارم   تو غربالگری احتمال  دختر  دادن

ولی من دومی دوست دارم پسر بشه این سونو که رفتم هم زیاد دیدم برعکس گفته باشه خدا کنه برای منم همین جوری باشه دعا کنید بچه ها برام

البته دختر شد از ته دل دوسش دارم چون یکی دختر دارم و واقعا میدونم چقدر شیرینه ولی خوب دلم یک پسرم میخواد که از هر دو جنسش داشته باشم. ایشالا خدا به همه همون چیزی که دلشون میخواد بده به ما هم بده

البته دختر شد از ته دل دوسش دارم چون یکی دختر دارم و واقعا میدونم چقدر شیرینه ولی خوب دلم یک پسرم می ...

ايشالله كه خدا به دلت نگاه كن و به ارزوت برسي،شمام واسه من دعا كن

سلام منم دوقلوباردارم وهفته دوازده رفتم یجای معتبر وگفت هردو دختره یه دخترسه ساله هم دارم قلبا دوس داشتم یه پسرویه دخترباشه ولی خواست خدااینه اماای کاش میشدکه اشتباه شده باشه

2706