2733
2739
عنوان

یه سوال داشتم...

506 بازدید | 34 پست

من تازه عروسی کردم یعنی سه ماه 

ولی هنوز رابطه با همسرم نداشتم

خیلی میترسم خیلی خیلی زیاد 

این یعنی من مریضم🥺؟

دیگه حالم از خودم بهم میخوره خیلی داغون شدم

چن سالته ؟ آمادگی ازدواج نداری خو چرا ازدواج کردی دختر خوب 

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پیش مشاور برو خب 

منم میترسیدم و خیلی استرس داشتم ، دو شب اول ک فقط فرار میکردم بعدش همسرم باهام صحبت کرد و دلگرمی داد 

یه لحظه چشممو بستم اصل کاریو تموم کرد😂

کاربری دست دو نفره دوستان 😊❤️
2740

ن بابا ترس نداره لذت داره 

والا بخدا جدی میگم

لبخند روی لبان متصدی يخ زد !!!واقعا چه حقير و کوچک است آن که به خود مغرور است. چرا که نميداند بعد از بازی شطرنج شاه و سرباز را در يک جعبه می گذارند...
چن سالته ؟ آمادگی ازدواج نداری خو چرا ازدواج کردی دختر خوب 

من اولش امادگی داشتم ولی اولین رابطه اونقدر دردناک بود برام و اونقدر خون اومد همش تصورات اون توی ذهنمه نا خواسته بدنم خیس عرق میشه ضربان قلبم بالا میره همش اون خاطرات میاد توی ذهنم فکر میکنم ایندفعه هم مثل اوندفعه میشه

من اولش امادگی داشتم ولی اولین رابطه اونقدر دردناک بود برام و اونقدر خون اومد همش تصورات اون توی ذهن ...

دفعه اول سخت تره اما بعدا خوب میشه 

لبخند روی لبان متصدی يخ زد !!!واقعا چه حقير و کوچک است آن که به خود مغرور است. چرا که نميداند بعد از بازی شطرنج شاه و سرباز را در يک جعبه می گذارند...
به جای ترس برو استفاده کن حالشو ببر😐 جدی میگم 

همش میخوام اینجوری به خودم تلقین کنم ولی نمیشه دیگه خسته شدم حس میکنم زن نیستم از خودم بدم میاد عذاب وجدان دارم خیلی حالم بده تنها مشکل زندگیمون همینه

2706