2737
2734
ماشین لباسشویی مثل ماشین ظرفشویی نیاز نداره با مواد مخصوص شسته شه تا جرم اب و کثیفی از داخلش بره؟
اگه این کارو کردین اسم جرمگیرتون چی بوده و نحوه مصرفش چطوره؟
گاهی باید در مشکلات سکوت کرد، شاید خداحرفی برای گفتن داشته باشد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم دوست دارم بدونم
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
امروز بعد 1 سال محفظه چودرش و باز کزدم دیدم زیرش جرم مشکی بسته خیلی کثیف بود یعنی اینهمه باکتری تو ماشین جمع میشه و ما خبر نداریم.... چی بریزم توش؟
منم میخوام بدونم
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
2740
منم همینطوور پیشاپیش مرررسی

دیشب پری شب یکی از دوستان راجع به چدن رو گاز راهنمایی کرد عاااااااااااااالی بود .......

حالا هم برای ماشین لباسشوووووووووووووووویی

خییییییییییییییییلی دوستای ماه و خوبی هستین..............بوس
برای دخترم ...
این روزا هرکس گفت : دوستت دارم. نپرس چقدر ؟؟بگو دقیق تا کی...؟؟

Lilypie Maternity tickers
میبینم که هیچ کس از جرمگیر استفاده نمیکنه به به ماشیناتون شده محل نجمع باکتری های مختلف دلمونم خوشه لباسای بچه مونو و خودمونو تمی میشوره...
ستاره جان بله همسرم تو کار کابینته در خدمتم اگه سوالی بود؟
اهالی سلام
وقتی تو تبلیغات دیدم برای جرم گیری ماشین لباسشویی محصول تبلیغ می کنن. تازه یادم افتاد بابا این بی نوا هم بالاخره نیاز به تمیزی داره. تازه با این آب و پودرهای مزخرفی که ما ها تو شهرهامون داریم.
دارم در موردش تحقیق می کنم. ههههه
یک بار هم ای عشق من، از عقل میندیش بگذار که دل حل بکند مسئله ها را
جرم گیری ماشین لباس شویی های خودتون را با بهترین برند ترکیه ای یعنی کلگون calgon انجام بدین http://www.nikpak.com/p/2225 لینک محصول را هم گذاشتم. هر کی دوس داشت تلفنی سفارش بده شماره 44621984 را بگیره.
http://www.nikpak.com/?affiliateid=5

ارسال رایگان فینیش به کل ایران- ارسال رایگان پوشک در تهران
2706