2752
2734
عنوان

بارداری و قرص اعصاب

5236 بازدید | 49 پست

سلام.بچه ها من پنج ساله قرص اعصاب مصرف میکنم و چند بارم خواستم ترک کنم به هیچ عنوان نمیتونم حالم وحشتناک بد میشه.شوهرم بچه دوسداره و چند وقتیه تو حرفاش اسم بچه میاره.من بخاطر این مریضیم قید بچه رو زدم ولی شوهرم میخواد. بعضی وقتا حتی تو اینستا کلیپ بچه نشون میده میگه ببیییین چقد نازه ببیییین اگه پسره من باشه این شکلی میشه هاااا.اینجوری میگه که من نظرم عوض بشه. منم دلم ضعف میره برای بچه. ولی بخاطر بیماریم میترسم یه بچه ای بیارم که قرصا روش تاثیر گذاشته باشن یا اینکه نتونم درست تربیتش کنم.این موضوع شده دغدغه اصلی زندگیم.دارم داغون میشم. چیکار کنم؟خواهش میکنم اگه راهکاری دارید بگید.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چهار نوع قرصه.آلپرازولام. کلردیازپوکساید.سرترالین.پرفنازین

خواهرمم میخوره اما بخاطر بچه مجبور شد سه ماه کامل قطع کنه و باردار ک شد طی بارداری هم مهمونی نمیرفت و مهمونی نمیداد تا بهش استرس وارد نشه. بعد زایمان ب بچش شیرخشک داد و قرصاشو شروع کرد اما یشب درمیون میخورد دیگه

۲ نفر از این کاربری استفاده میکنن
2706