2733
2734
عنوان

تا حالا ماشین لباسشویی رو با جرمگیر شستین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 31397 بازدید | 18 پست
روش مصرف اینه یک دونه قرص میندازین تو سطل ماشین لباس شویی . درجه شست شو در بالاترین تایم و قدرت بدون لباس روشن میکنین. همین واسلام راستی 6 ماه یک بار دیگه حتمی رسوب گیری لازمه.
http://www.nikpak.com/?affiliateid=5

ارسال رایگان فینیش به کل ایران- ارسال رایگان پوشک در تهران

سلام

برای خرید جرمگیر مخصوص ماشین لباسشویی و جرمگیر مخصوص ماشین ظرفشویی  

میتونید ازاین  سایت   http://vipfilter.ir/  جرمگیر بخرید
روش جرمگیری ماشین لباسشوئی :

یک عد از پودر جرمگیر را داخل جاپودی ماشین لباسشویی بریزید

لباسشوئی را روی برنامه اصلی و حرارت 60 درجه روشن کنید

روش جرمگیری ماشین ظرفشوئی :

پودر را داخل جاپودری ماشین ظرفشوئی بریزید

دستگاه را روی برنامه اصلی حرارت 60 درجه و بدون ظرف روشن کنید

جرمگیر ماشین لباسشویی

جرمگیر ماشین لباسشویی بوش

جرمگیر ماشین لباسشویی ال جی

استفاده از جرمگیر ماشین لباسشویی indesit ایندزیت

بهترین جرم گیر ماشین لباسشویی

پودر جرمگیر ماشین لباسشویی beko

پودر جرمگیر ماشین لباسشویی سامسونگ

قیمت جرمگیر ماشین لباسشوییAEG

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

روش مصرف اینه یک دونه قرص میندازین تو سطل ماشین لباس شویی . درجه شست شو در بالاترین تایم و قدرت بدون ...

سلام خانم، من به همبن روش انجام دادم ولی اصلا کف نکرد نمیدونم چرا، این قرص رو دوستام استفاده کردن و نتیجه گرفتن، ولی برای من نشد، درجه 95تنظیم کردم، بدون لباس، دور 1000، البته لباسشویی من به شیر ابگرم وصل نیس، شاید بخاطر همین باشه، ولی با المنت باید گرم بشه شاید نتونسته به 95برسونه قرص عمل نکرده

منم همینطوور پیشاپیش مرررسی دیشب پری شب یکی از دوستان راجع به چدن رو گاز راهنمایی کرد عاا ...

سلام عسل بانو جون. میشه بگی برا چدن روی گازت چیکار کردی.؟ منم چدنا م خیلی بد شده