2733
2739

من ک خسته نشدم انقدر انرژی داشتم ک از تو آرایشگاه رقصیدم تااااااا وقتی مهمونارو از خونمون بیرون کردم😅😆😆😆😆.در حد مرگ رقصیدم و خوش گوروندم

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

هایپ سیاه با خودت ببر ۲ تا

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

اگر بودجه رو دارید،

دوبار آرایشگاه برید یه روز برای عکاسی آتلیه و باغ

زنداداشم این کار رو کرد البته آرایشگری اشنا بود خوب حساب کرد.

یه روزی برای مجلس

یکی از دوستام یزدی بود برای آرایشگاه و آتلیه اش اومد  تهران

روز بعدش هم عروسی یزد

شنیونش اصلا تکون نخورده بود.

آمپول نوروبین خارجی بزن.سینرژی هم بخور.زیادم صحبت نکنه

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2738

نوروبیون خارجی چند شب قبل بزن 

ویتامین د بخور 

شیره انگور بریز تو یه لیوان آب هر شب بخور 

قرص آهن 

شبها به موقع و به اندازه بخواب 

از صبح که رفتی آرایشگاه شکلات پیشت باشه 

صبونه شیره ارده بخور 

فعلا ترشی نخور

سینرژی و هایپ چین توروخدا؟؟

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
آمپول نوروبین خارجی بزن.سینرژی هم بخور.زیادم صحبت نکنه

سینرژی چیه؟؟

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
هایپ سیاه با خودت ببر ۲ تا

هایپ سیاه چیه؟؟