2737
2739
عنوان

مادرشوهر زن ستیز....

| مشاهده متن کامل بحث + 597 بازدید | 57 پست
به نظرم یکم ساده ای دختر 😅😅 نکن با خودت این کارو ، اون باهات کاری نداره 

اخه شما نمیدونی بحث مردی بود که سه تا زن گرفته 

منم گفتم بابا زن اول پودر شده خونه زندگی براش ارزش نداره 

با من میجنگه که نه خیلی هم خوبه 

اگه کتکش میزد بهش هیچی نمیداد خوب بود 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو مادر جان تا در موقعيتش قرار نگرفتى قضاوت نكن  حرفى كه آدم مى زنه كسى فراموش نمى كنه بعد توى اون موقعيت قرار مى گيره مى فهمه اشتباه كرده ولى به خاطر حرفاش نمى تونه عكس العمل نشون بده مگه بگه جماعت من غلط كردم همچين حرفى زدم 

حالا ببينم اگه دختر داشت اينو ميگفت؟قصدش فقط بهم ريختن زندگيته تو بايد اصن جوابش و ندي كه بيشتر بسوزه مادر شوهر منم دقيقا همينه نلي نه در اين حد مثلا واسه انتخاب اسم بچه و اينا به همچين مزخرفايي ميگه

2728

[QUOTE=75051244]بگو مادر جان تا در موقعيتش قرار نگرفتى قضاوت نكن  حرفى كه آدم مى زنه كسى فراموش نمى كنه بعد توى 

به عقیده من یه زن 

زن ستیز سالم نیست 

مگه میشه ادم از جنس خودش حمایت نکنه

حالا ببينم اگه دختر داشت اينو ميگفت؟قصدش فقط بهم ريختن زندگيته تو بايد اصن جوابش و ندي كه بيشتر بسوز ...

لعنت به من نباید باهاش بحث میکردم 

کسی ازم حمایت نکرد بیشتر سوختم 

اخه خط قرمزم خیانته اونم هی حمایت میکنه 

تقصیر خودته.من از بس رسمی و تشریفاتی برخورد میکنم.با تعارف و رودربایسی که نتونه اصلا خودمونی بشه یا ...

خاک تو سرم از اولش عین این املا بهش چسبیدم 

از رفتارم مث سگ پشیمونم 

همسرم بهم میگفت 

من بچه بودم 

2740

خوب مادرشوهر شما أفكار  قديمى داره خودش رو به جاى اون زن نمى ذاره احتمالا عروساش رو جاى اون زن مى ذاره  پسراشم جاى اون مردى كه هوو آورده  كه اين طورى دفاع مى كنه اگه سر خودش بياد چنان مدافع حقوق زن بشه كه خودشم نفهمه چطور شد 

یه سری بهش بگو تو هنوز تو عصر جاهلیت موندی از مادرت و مادر بزرگت این طرز تفکر برات جا مونده  ب ...

واقعا تو همون عصر مونده 

از همه بدتر اینه به من پوزخند میزنه میگه هه تو بچه ای هنوز 

لعنت به من نباید باهاش بحث میکردم  کسی ازم حمایت نکرد بیشتر سوختم  اخه خط قرمزم خیانته ا ...

اعصابم بهم ريخت چون خوب دركت ميكنم 

فقط جوابشو نده اينقدر ميسوزه يا اگه از اين حرفا زد بپر تو حرفش و با كسي ديكه اي مثلا شوهرت صحبت كن يا كوشيتو در بيار زنك بزن به كسي صحبت كن اونقدر خجالت ميكشه  كه ديكه نزنه از اين حرفا

2706