2733
2739
عنوان

مادرشوهر زن ستیز....

597 بازدید | 57 پست

بچه ها مادر شوهر من عقیده داره اگه زن روش هوو بیاد چاره ای جز تحمل نداره 

وباید بخاطر اینکه طلاق نگیره و چهار نفر بهش تیکه ننداز و پول و خرج و مخارجشو از دست نده باید بشینه بسازه 

و به شدت از مردا طرفداری میکنه 

میگه مرد آسایش خانوادشو تامین کنه بره به زنشم خیانت کنه.مثلا بره زن صیغه کنه .چه اشکالی داره .مردی که برا زنش خونه و ماشین گرفته خیلی بهتر از مردیه که با کتک و دعوا میره زن میگیره 

میگم چه ربطی داره بطن کارش اشتباست .ماشین و خونه بخوره تو سرش .چه با کتک چه با پول نباید خیانت کرد.  

همیشه هم من باهاش سر این موضوع بحثم میشه 

اونم تو بحث به من میگه هر کی منم منم میکنه عاقبتش معلوم میشه .یعنی تو هم شوهرت بهت خیانت میکنه .تیکه میندازه .

میگه تحت هیچ شرایطی نباید از شوهر جدا شد 

حتی اگه خیانت کنه .و اصلا طرفدار هم جنس خودش نیست .

منه بدبخت هم میام از جنس زن دفاع کنم میگم بابا زن با شوهر معتاد ندار بیمار عصبی بداخلاق بهانه گیر میسازه فقط چرا باید با مرد خیانتکار بسازه 

میگه تو تجربه نداری هیچی نمیدونی ؟

میخوام از شما بپرسم به نظر شما عقاید مادر شوهر من درسته آیا ؟

و هدفش از این حرفا چیه ؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فقط اولشو خوندم ولی به خاطر پسرش میگه اینطوری

اگه دخترم داره پیش دامادش هم برعکس اینارو میگه

دخترک خنده کنان گفت که چیست...راز این حلقه زر...راز این حلقه که انگشت مرا... اینچنین تنگ گرفته است به بر...راز این حلقه که در چهره او...اینهمه تابش و رخشندگی است...مرد حیران شد و گفت... حلقه خوشبختی است حلقه زندگی است...همه گفتند:مبارک باشد...دخترک گفت:دریغا که مرا...باز در معنی آن شک باشد... سالها رفت و شبی...زنی افسرده نظر کرد برآن حلقه زر...دید در نقش فروزنده او... روزهایی که به امید وفای شوهر...به هدر رفته هدر....زن..... پریشان شد و نالید که وای...وای این حلقه که در چهره او...باز هم تابش و رخشندگی است... حلقه بردگی و بندگی است...فروغ فرخزاد.....
2738

من موندم چرا باهاش بحث میکنی ، معلومه بحث شما در مورد بدگویی مرد است خب مرد تو هم پسر اونه ، الکی میاد توجیه میکنه ، ولش کن بحث نکن ، تازه تو بحث برا اثبات حرفش ممکنه زندگی تو رو بدبخت کنه 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
بگو درست میگی چیکار داری بحثو کش میدی والا🤣

میره رو اعصابم 

همسرمم میگه باهاش بحث نکن 

ولی من نمیتونم ببینم مادر همسرم اینجوری آزادانه جلو پسرش این حرفا رو میزنه 

ولی خدا به من یه قدرت بده با این بحثم نشه 

دیگه راجع به این چیزا باهاش بحث نکن.

تا شروع کرد بگو حق با شماست و بحثو عوض کن.

مگه مجبوری به این اراجیف گوش می دی

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂
2706