2733
2734
عنوان

مادرشوهر زن ستیز....

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 57 پست

این حرفارو میزنه چون زن های قدیمی پشتوانه نداشتن در اصل حق و حقوقی براشون نبود و اینکه فرهنگ غلط که باهاش بزرگ شدن همش تاثیر داره مادرشوهر منم اینجوریه البته نه در حد مادرشوهرت ولی اینو بگم که ناراحت نشو این تو بطنشون رخنه کرده و از اوضاع الان خبرندارن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من موندم چرا باهاش بحث میکنی ، معلومه بحث شما در مورد بدگویی مرد است خب مرد تو هم پسر اونه ، الکی می ...

اره واقعا 

بهم هشدار هم داد 

دارم منفجر میشم 

آخه چرا این ادما رو کره خاکی نفس میکشن 

بعضی از قدیمیا این مدلی فکر میکنن من زیاد دیدم.....استقلال مالی و فکری و خودآگاهی ندارن اینا موجوداتی وابسته به مرد هستند که از ترس بی خانمانی و یا حرف دیگران به جدا شدن از مرد فکر  نمیکن..میسوزنن و میسازن.....با باورهای خاک خورده قدیمی تغذیه شده دیگه نه با شرایط امروزی......خانم های جوانی هم که اینجوری فکر میکنن اونا هم فکر قدیمی دارن.....حقوق زن و مرد برابره....

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  
اشتباه کردم اعصابمو ریخت بهم 

نمی خوام به مادر شوهرت توهین کنم دور از جونش😆

ولی یه بزرگی گفتن هیچ وقت با یه احمق بحث نکن چون فهم و شعور تو رو تا سطح خودش پایین میاره و با افکار احمقانش شکستت میده.

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂
فقط اولشو خوندم ولی به خاطر پسرش میگه اینطوری اگه دخترم داره پیش دامادش هم برعکس اینارو میگه

نه دختر نداره 

ولی لج داره میخواد منو اذیت کنه 

از هیچی نسوختم از این سوختم 

که دوست داره من سرم بیاد 

فقط میتونم بگم دقیقا دیشب بعد چندسال یکی از دوستامو پیدا کردم توی اینستا بهم پیام داد  و دقیقا چون مادرشوهر این عقیده رو داشت شوهر دوستم بهش خیانت کرده بود و از همسرش جدا شده بود

بچسب به زندگیت و همسرت رو از مادرش دور نگه دار و زمانی که همسرت هست این بحث رو با مادرش باز نکن و کلا هم با مادرش این بحثو نکن که روش باز بشه 

با یک کارت کتابخانه بیش از یک گواهینامه رانندگی می توانید به جلو حرکت کنید
اره واقعا  بهم هشدار هم داد  دارم منفجر میشم  آخه چرا این ادما رو کره خاکی نفس میک ...

به نظرم یکم ساده ای دختر 😅😅 نکن با خودت این کارو ، اون باهات کاری نداره 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
میره رو اعصابم  همسرمم میگه باهاش بحث نکن  ولی من نمیتونم ببینم مادر همسرم اینجوری آزادا ...

یه سری بهش بگو تو هنوز تو عصر جاهلیت موندی از مادرت و مادر بزرگت این طرز تفکر برات جا مونده 

بعدش دیگه ادامه نمیده

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏