2737
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500727 بازدید | 57001 پست
سلام آرزوجان ممنون تو خوبی؟ مشکل انعقادی دارم و باید تو بارداری آسپرین بخورمو آمپول آنوکساپارین بزن ...

فاطمه جون الان آسپرین نمیخوری؟؟ من قبل بارداری آسپرین میخوردم و از 13 هفته هم انوکساپارین رو شروع کردم همراه با اسپرین و هنوزم استفاده میکنم . مکمل هاتو مصرف کن از همین الان یدوفولیک حتما بخور . من از یک سال قبلش میخوردم .

تیکر تولد دوسالگی آرتا 🧿🧿👑👑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام آرزوجان ممنون تو خوبی؟ مشکل انعقادی دارم و باید تو بارداری آسپرین بخورمو آمپول آنوکساپارین بزن ...

مرسی عزیزم 

من آز دادم تیروئیدم کم کارشده بودباید قرص بخورم ۴۰ روز و بعد برم آز 

دکتر یه سری فاکتورای ایمنی ام برام نوشته .

تو چه آزمایشی دادی ک فهمید مشکل انعقادی داری؟

ممنون که تنهام نذاشتی نفسم 😍
اخه اصلا فکرشم نمیکردم 🙈🙈🙈 سونو گرافیست گفت احتمالا بازم بچرخه اما دکتر کلی استقبال کرد و گفت سزا ...

آخی عزیزم.انشالله به سلامتی و دل خوش.اينقد حال میده خرید سيسموني که نگو...ما سيسموني رو دقیقا سه هفته ی پیش خریدیم...😍😍😍😍کمدشو سفارش دادیم هنوز نیومده.وقتی بیاد وسیله هاشو ميچينيم تو کمد.وای نمیدونی چقد ذوق دارم وسیله هاشو زودتر بچینم.😆😆😆😆😆هنوزم ساک بچه رو آماده نکردم😍اينقد کار رو سرم ریخته نمیدونم به کدومش برسم.منو شوهرم همش درحال مرتب کردن و تزیین کردن و خرید کردن واسه خونه ایم. آخه قراره یه مهمون مهم و خیلي عزیز برامون بياد ديگه😍😍😍😍انشالله خدای مهربون نصيب همه بکنه💕

زندگی را به خدا بسپار...و مطمئن باش...تا وقتی پشتت به خدا گرم است... تمام هراس های دنیا خنده دار است
2731
اخه اصلا فکرشم نمیکردم 🙈🙈🙈 سونو گرافیست گفت احتمالا بازم بچرخه اما دکتر کلی استقبال کرد و گفت سزا ...

شما که دیگه سنگ تموم گذاشتید و اتاق مسافرکوچولوتونم دارید رنگ میزنید😍😍😍ولي چه لذتی داره😍😍😍انشالله خوش قدم باشه و قدمای کوچولوش پر از خیر و برکت باشه براتون عزیزم😍😍😘😘😘

زندگی را به خدا بسپار...و مطمئن باش...تا وقتی پشتت به خدا گرم است... تمام هراس های دنیا خنده دار است
من چنبار باردار شدم عزیزم اما مشکلی داشتم که سقط میشدو الان مشکلم معلوم شده و انشالله ایندفعه با خوا ...

سلام فاطمه جون خوبی عزیزم?خداروشکر که مشکل معلوم شد.خیلی خوشحال شدم.😍😍😍انشالله به زودی با خبر مامان شدنت میای و یه بارداری سالم و پشت سر ميزاري انشالله😍😍😘😘😘😘😘

2740
فاطمه جون الان آسپرین نمیخوری؟؟ من قبل بارداری آسپرین میخوردم و از 13 هفته هم انوکساپارین رو شروع کر ...

نه عزیزم اتفاقا محض اطمینان از دکترم پرسیدم که از قبلش شروع کنم گفت نه به محض شروع بارداری آسپرینم شروع میکنی...بله میخورم گلم طبق تجویز دکتر.اسیدفولیک5 میخورم.چون برای کمکاری تیروئید لووتیروکسین میخورم نیاز به یدوفولیک نیست برام.

مرسی عزیزم  من آز دادم تیروئیدم کم کارشده بودباید قرص بخورم ۴۰ روز و بعد برم آز  دکتر یه ...

من رفتم رویان خودم و شوهرم آزمایشات کامل دادیم.آزمایشای انعقادی دیگه دکتر میدونه الان حفظشون نیستم.به نظرم توم اگه سقط مکرر داشتی بده بفهمی مشکل از کجاست.ایمنی و انعقادی باهم.برو رویان من راضی بودم

سلام فاطمه جون خوبی عزیزم?خداروشکر که مشکل معلوم شد.خیلی خوشحال شدم.😍😍😍انشالله به زودی با خبر مام ...

سلام دریا جونم شکر خدا تو خوبی؟دخملی خوبه؟😍😍😍بله واقعا😊تو 9ماه 3تا بارداری ناموفق داشتم دیگه رفتیم رویان...ممنون عزیزم با دعای خیر شما دوستای خوبم😘❤😘❤

انشالله به زودی زایمان عالی و راحت خودت😍😍😍

سلام خانومای گل من این تاپیکو تا صفحه ۳۶۹ خوندم بعدا میرم بقیه اش رو میخونم راستش من قبلا قانون جذب و میدونیتم و دو سال پیش هم بیبی چک و هم ازمایش درست کردم دفترچه شکرگزاری هم داشتم میخوام حامله شم ولی چون به نتیجه نرسیدم خیلی تو ذوقم خورد حالا میخوام با شما باشم و دو با ه شروع کنم با روحیه مثبت مثبت از الام مامانم

خدایا صد هزاران بار شکرت که فاطمه حان  محمد جانم رو هدیه دادی و با قدرت بی همتای تو فرزندان سالم و زیبایم را به راحتی به دنیا میاورم ..تو رحیمی تو کریمی تو سزاوارثنایی
سلام خانومای گل من این تاپیکو تا صفحه ۳۶۹ خوندم بعدا میرم بقیه اش رو میخونم راستش من قبلا قانون جذب ...

خوش اومدی مامان خانوم آفرین تو میتونی😍👏حتما رهاش نکرده بودی...باید خودتو آماده ی اومدن نی نی بکنی و کارای لازمه رو بکنی اما نتیجه رو رها کنی و مثلا اگه این ماه نشد خودتو نبازی و منتظر باشی تا زمانش برسه که اونم به زودیه😍

اینجا متاسفانه مثل قبل فعالیت نیست اما تمرینات صفحه ی 272رو که خوندی انجامشون بده ما چند نفری هنوز اینجا میایم سوالی کمکی انرژی مثبت خواستی هستیم😍😍😍

سلام فاطمه گلم نرسی که جوابمو دادی اره عزیزم من دارم تمرینا رو انجام میدم الان تو مرحله نوشتن باورها و سوزتدن باورهای منفی هستم خیلی جمعتون قشنگ بود فاطمه گلم همه بچه ها باردار شدن؟راستی یه سایت فعال بلدی بریم اونجا؟

خدایا صد هزاران بار شکرت که فاطمه حان  محمد جانم رو هدیه دادی و با قدرت بی همتای تو فرزندان سالم و زیبایم را به راحتی به دنیا میاورم ..تو رحیمی تو کریمی تو سزاوارثنایی

فاطمه جون امرور برات ۵ تا صلوات میفرستم که زودزود مامان بشی

2706