2733
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 501038 بازدید | 57001 پست

فاطمه گلم من دو سه روز پیش کمردر گرفتم و از اون موقع خالت تهوع دارم امروز هم ببخشید عق زدم به نظرت عایم حاملگیه؟من اولین تفر فقط به تو گفتم عزیزم میترسم بیبی چک بزنم 

خدایا صد هزاران بار شکرت که فاطمه حان  محمد جانم رو هدیه دادی و با قدرت بی همتای تو فرزندان سالم و زیبایم را به راحتی به دنیا میاورم ..تو رحیمی تو کریمی تو سزاوارثنایی

یه سوال دیگه هم دارم عزیرم آیا اوایل بار داری رابطه با همسری میشه داست؟

خدایا صد هزاران بار شکرت که فاطمه حان  محمد جانم رو هدیه دادی و با قدرت بی همتای تو فرزندان سالم و زیبایم را به راحتی به دنیا میاورم ..تو رحیمی تو کریمی تو سزاوارثنایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام فاطمه گلم نرسی که جوابمو دادی اره عزیزم من دارم تمرینا رو انجام میدم الان تو مرحله نوشتن باورها ...

خواهش میکنم😊🌷آفرین خیلیم عالی👏👏👏آره واقعا...دیگه بچه ها خواستن گروه واتساپ بزنن این شد اینجا خلوت شد...اکثرا بله خداروشکر😊والا نه...

فاطمه گلم من دو سه روز پیش کمردر گرفتم و از اون موقع خالت تهوع دارم امروز هم ببخشید عق زدم به نظرت ع ...

ای جان😍حتما چرا که نه که میتونه از علائم بارداری باشه👌چقد تا موعدت مونده؟

مرسی گلم من مطمینم شما هم خبر خوبتو میزاری همینجا

یه سوال دیگه هم دارم عزیرم آیا اوایل بار داری رابطه با همسری میشه داست؟

معمولا اشکالی نداره مگر خدای نکرده کسی سابقه ی سقط داشته باشه بهتره احتیاط کنه...البته بعد مشخص شدن بارداری قبلش مشکلی نداره

عزیزم من دو ساله پری نشدم

حالا به بیبی چک خریدم میترسم امتحانش کنم

اینطوری تو حال و هوای خوبیم واسه خودم حال میکنم با بچه ام خرف میزنم

دلیلش چیه؟

فاطمه تو عدد تیروئیدت چنده؟ 

میشه با کم کاری تیروئید باردار شد؟ 

من ۱۱ شده بود الان دارم قرص میخورم دکتر گفت ۴۰ تا ک خوردی باز آز بده 

برا شوهرمم آز اسپرم نوشت 

من یه سقط داشتم ولی یه سری از فاکتورای ایمنی ام برام نوشته ک آزماییشو بدم یه باره با تیروییدم

ممنون که تنهام نذاشتی نفسم 😍
فاطمه تو عدد تیروئیدت چنده؟  میشه با کم کاری تیروئید باردار شد؟  من ۱۱ شده بود الان دارم ...

من الان با تنظیم دوز قرصم برای بارداری حدود2هستش...اگه کمکاری زیاد بالا نباشه بله میشه اما باید تنظیمش کرد دیگه...بین2تا2ونیم...سردی بدن رو کمکاری تیرویید تاثر داره بیشتر گرمی بخور..زنجبیل خیلی خوبه برای کمکاری امتحان کردم

خوبه👌انشالله که مشکل خاصی نیست

من الان با تنظیم دوز قرصم برای بارداری حدود2هستش...اگه کمکاری زیاد بالا نباشه بله میشه اما باید تنظی ...

کاش ازمنم اومده باشه پایین 

باشه میخورم حتما زنجبیل

مرسی

ممنون که تنهام نذاشتی نفسم 😍
2706