2733
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500727 بازدید | 57001 پست

بچه هااااا سر راه یه پاپوش خوشگل واسه بچم خریدم.شب باباش اومد با بی بی چک میدم بهش.ای کاش جواب ازمایشمم اماده میشد.تا شنبه نمیتونم صبر کنم.بچه ها همونموقع که بی بی چک مثبت شد و تن و بدنم داشت میلرزید واسه همتون دعا کردم انشالله زودی همتون مادر بشید.راستی بچه ها من پریروز 31 سیکل بی بیچک زدم منفی شد اما امروز مثبت شد.بچه ها نکنه خراب باشه.یکی دیگه بی بی چک دارم بزنم؟وای میترسم.برام دعا کنید

زندگی را به خدا بسپار...و مطمئن باش...تا وقتی پشتت به خدا گرم است... تمام هراس های دنیا خنده دار است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستی بچه ها دکتره دعوام نکنهههه.اخه گفته بود سه ماه بعد سقط بریم اقدام.تازه ازمایش و سونو هیسترو هم برام نوشته بود که جواب ازمایشا خوب بود خداروشکر.ولی سونو هیسترو رو ماه قبل بعد پری رفتم گفتن دیر اومدی باید زودتر میومدی.اینماه باید میرفتم انجام میدادم

زندگی را به خدا بسپار...و مطمئن باش...تا وقتی پشتت به خدا گرم است... تمام هراس های دنیا خنده دار است
2731
           🌸🌼🌸بسم الله الرحمن الرحیم🌸🌼🌸 پنجمین روز از ختم سوره ...

فاطمه جون من این ختم و شرکت نکرده بودم الان اسممو دیدم و انگار قسمت بوده ک شرکت کنم چون تا حالا نبوده تو ختم های اینجا شرکت نکرده باشم

از امروز شروع میکنم و میخونم😍😍مرسی فاطمه جونم😍😍

خدایا شکرت که مامان شدنم نزدیکه😍
من برم ازمایش خون بدم زود میام بهتون خبر میدم.

الهی شکر مبارکت باشه عزیزم

(ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) خدایا بخاطر همه معجزات زندگیم سپاسگزارم 👨‍👩‍👧‍👦🙏
بچه ها امروز ذکر یا جواد الائمه ادرکنی نوبت منه .مرسی که به نیت من میخونید دعا کنید قلب نی نی م زودی ...

الهی امین انشالله قلبشمثل ساعت بزنه عزیزم.الان چند هفتته؟

2740
الهی شکر مبارکت باشه عزیزم

ممنونم انشالله قسمت خودت عزیزم.دعا کن ایندفعه صحیح و سالم بیاد بغلم

مثبت شددددددد

وای دریا جون خیلی برات خوشحال مبارک باشه عزیزدلم . ان شالله بارداری راحتی داشته باشه بعد ۹ ماه سالم بغلش بگیریش 😍😍😍

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
بچه ها باورم نمیشه بی بی چکم مثبت شد.ولی مبایلم تازه خراب شده هیچی ندارم عکس بگیرم

مبارکه عزیزم خیلی خوشحال شدم انشالله سالم صالح بدنیا بیاد . 

ای کاش یه آزمایشگاه دیگه میرفتی . زود جواب میداد.

وای دریا جون خیلی برات خوشحال مبارک باشه عزیزدلم . ان شالله بارداری راحتی داشته باشه بعد ۹ ماه سالم ...

مرسی ویاناجون انشالله بی بی چک مثبت خودتو ببینیم همین روزا عزیزم

ممنونم انشالله قسمت خودت عزیزم.دعا کن ایندفعه صحیح و سالم بیاد بغلم

شک نکن عزیزم ۹ماه بارداری سالم داری به هیچ چیز بدی فکر نکن نی نی سایت نیا و سرچ نکن شاد و بیخیال ۹ماه بگذرون

(ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) خدایا بخاطر همه معجزات زندگیم سپاسگزارم 👨‍👩‍👧‍👦🙏
2706