2733
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 501041 بازدید | 57001 پست
بابا امتحانی بیاین اگه خوب نبود براتون لفت بدین نهایتش...من خودمم طرفدار پرو پا قرص اینجا بودم سری ق ...

آخه من زیاد دور گوشیم نمیام انقدر خودمو سرگرم کارای مختلف کردم که اینجا هم به زور میرسم بیام

خوشحالم تو رو دارم ....مرسی که اومدی تو زندگیم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اول سلاااااام ب همه دوستای عزیزم خب منم میخام داستان بارداری وسختیائی ک کشیدم تواین۳سالو براتون بگم ...

ای جاااان 

ان شاالله روزهای قشنگی پیش رو داشته باشین 

خوشحالم تو رو دارم ....مرسی که اومدی تو زندگیم 
ای جاااان  ان شاالله روزهای قشنگی پیش رو داشته باشین

مررررسی عزیزدلم‌.خیلللللی ب دعاتون نیازدارم.ازته دلم برات این روزای قشنگو ازخدامیخام شیرازی جووووونم

خدایاشکرررررررت ک منومامان کردی خدایاااااا شکرررررت ک دوقلوهامو کاشتی تودلم خدایاااااااا مررررسی ک منولایق مادرشدن دونستی😍😍😍😍😍😍سپاسگذارم سپاسگذارم سپاسگذارم 
دقیقا همینطوره من دوتا بارداریم دقیقا وقتی ک انتظارشو نداشتم اتفاق افتاد😍😍😍مررررسی عزیزم بادعای ش ...

مثبت شددددددد

زندگی را به خدا بسپار...و مطمئن باش...تا وقتی پشتت به خدا گرم است... تمام هراس های دنیا خنده دار است
بچه ها باورم نمیشه بی بی چکم مثبت شد.ولی مبایلم تازه خراب شده هیچی ندارم عکس بگیرم

وااااای عزیززززم خدایا شکرررررتتتتتت چقد خوشحال شدم یه بیبی چک مثبت دیگه هووووراااا😍😍😍

خدایا شکرت که مامان شدنم نزدیکه😍
مثبت شددددددد

بیا تبسم جان ..گفتم ابان خوبی در راهه 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 مباااارکه دریا جوووونم ..خداجووونم شکرت ..هزاران بار 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

❤💕🌼 ششمین روز از ختم سوره حشر 

محدثه جون امروز به نیت حاجت رواییتون سوره حشر را خوندم انشاالله خیلی زود خبر بارداریتون را بدین.

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

التماس دعا از همگی ❤

إِلَهِي وَ رَبِّي مَنْ لِي غَيْرُكَ
2706