2733
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 501041 بازدید | 57001 پست
مبارکه عزیزم خیلی خوشحال شدم انشالله سالم صالح بدنیا بیاد .  ای کاش یه آزمایشگاه دیگه میرفتی . ...

مرسی گلم انشالله قسمت خودت عزیزم.مجبورم تا شنبه صبر کنم.دعا کن برام

زندگی را به خدا بسپار...و مطمئن باش...تا وقتی پشتت به خدا گرم است... تمام هراس های دنیا خنده دار است
شک نکن عزیزم ۹ماه بارداری سالم داری به هیچ چیز بدی فکر نکن نی نی سایت نیا و سرچ نکن شاد و بیخیال ۹ما ...

فدات شم.انشالله  انشالله به زودی بی بی چک مثبت شمارو ببینیم

زندگی را به خدا بسپار...و مطمئن باش...تا وقتی پشتت به خدا گرم است... تمام هراس های دنیا خنده دار است

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم دریا مگه باردار نبود ؟

نه

خدایا هزاران بار شکرت که پستم اومد تو دلم💕💕💕این لحظه رو برای همه ی منتظرا ارزو میکنم🙏🏻🙏🏻برای سلامتی پستم و راحتی زایمانم برام دعا کنید💕💕💕🙏🏻
فدات بشم قربونت بررررم من   خدا نی نی شمارو براتون نگه داره انشالله

ممنون عزیزممم🥰🥰💋

خدایا هزاران بار شکرت که پستم اومد تو دلم💕💕💕این لحظه رو برای همه ی منتظرا ارزو میکنم🙏🏻🙏🏻برای سلامتی پستم و راحتی زایمانم برام دعا کنید💕💕💕🙏🏻
فاطمه جووووونمممم   مرسی عزیزدلم باور کن اقدام اونجوری نکرده بودیم من خیلی دلم میخواست بعد اول ...

وای الهی شکر😢😢😍😍😍😍خیلی خیلی خوشحالم برات عزیزززم😙😙😙😙بعد سقط هم شنیدم رحم آماده س...خداروشکر که انتظار نکشیدی🙏🙏🙏

دو ماه بعد عزیزم.16 شهریور سقط داشتم.

آره عزیزم منظورم این بود که ماه بعدش که پریود شدی بعدش اقدام کردی😊❤حالا من بعد از دومین پریودی اقدام کردم 13مرداد کورتاژم بود...

فاطمه جون من این ختم و شرکت نکرده بودم الان اسممو دیدم و انگار قسمت بوده ک شرکت کنم چون تا حالا نبود ...

اا من اینطوری متوجه شدم که هردوشو میخواستی شرکت کنی افروز جون،،باشه عزیزم برای سلامتی نی نیت بخون قبول باشه❤

بچه هااااا سر راه یه پاپوش خوشگل واسه بچم خریدم.شب باباش اومد با بی بی چک میدم بهش.ای کاش جواب ازمای ...

اگه دو خط پررنگه که درسته عزیزم

پری روزیه خراب بوده😉

بعدم دیگه 3روزه تاخیر داری😍😍😍

آره عزیزم منظورم این بود که ماه بعدش که پریود شدی بعدش اقدام کردی😊❤حالا من بعد از دومین پریودی اقدا ...

انشالله تو هم با اولین اقدام باردار بشی عزیزم    منم تا جواب ازمایشو نگیرم باورم نمیشه

اگه دو خط پررنگه که درسته عزیزم پری روزیه خراب بوده😉 بعدم دیگه 3روزه تاخیر داری😍😍😍

خط دوم خیلی پررنگ نیست ولی کمرنگم نیست.قشنگ دوتاخط افتاده

اگه دو خط پررنگه که درسته عزیزم پری روزیه خراب بوده😉 بعدم دیگه 3روزه تاخیر داری😍😍😍

پریروزیو بعدازظهر زدم یه خط خییییلی کمرنگ افتاد.

ذکر جوادالائمه رو به نیت افروزجون گفتم انشالله که نی نیش صحیح و سالم به دنیا بیاد.سوره ی حشر رو هم به نیت باردارشدن محدثه جون خوندم.انشالله حاجت روا بشن

انشالله تو هم با اولین اقدام باردار بشی عزیزم     منم تا جواب ازمایشو نگیرم باورم نمیشه

قربونت انشالله😍😍2روز دیگه موعدمه علائمم زیاد داشتم درست مثل بارداری قبلم...دیگه تا خدا چی بخواد❤

مطمئن باش😙

2706